Święto Miłosierdzia Bożego

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary zebrane na KUL Jana Pawła II. Zebraliśmy 6 963 złote i 50 groszy.
 2. Dzisiaj w Święto Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które odbędzie o godz. 15.00.
 3. Dzisiaj, jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, przypada w Kościele Prawosławnym Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z tym zapraszamy Siostry i Braci z Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszej Gminy i Miasta na śniadanie wielkanocne o godz. 10.30, do naszej salki. Śniadanie wielkanocne przygotuje PZC. Tego też dnia o godz. 14.00 Chodzieski Dom Kultury zaprasza wszystkich Uchodźców na piknik, który będzie przy domkach kempingowych. W programie ognisko, kiełbaski i napoje, rozrywka i gry dla dzieci.
 4. Uroczystość ku czci św. Wojciecha – Patrona Polski została w tym roku przeniesiona na wtorek 26 kwietnia.
 5. W środę i w sobotę o godz. 21.00 będzie Apel Jasnogórski i różaniec w intencji pokoju na świecie. Serdecznie zapraszamy.
 6. 30 kwietnia o godz. 16.30 i 1 maja o godz. 12.30 i 14.00, dzieci z naszej parafii przystąpią do I komunii świętej. W związku z tym zapraszamy rodziców tych dzieci do sakramentu pokuty w piątek od godz.16.00. Dzieci będą miały sakrament pokuty w sobotę od godz. 10.00.
 7. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o godz.10.00.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
 9. 8 maja, w niedzielę, będziemy gościć Zespół „Zawirusowani Maryją” w którym partię solową wykonana ks. Mariusz Marciniak, pochodzący z naszej parafii a obecnie pracujący w Szamotułach. Zespół wystąpi na Mszy św. o godz. 16.00 a koncert będzie po Mszy św.. Zespół zaśpiewa piosenki ku czci Matki Bożej, Patronki naszej parafii. Po Mszy św. będzie można zakupić płyty.
 10. Przypominamy, że w terminie od 17 do 22 lipca organizujemy wycieczko-pielgrzymkę w Góry Sowie i Stołowe. Koszt 1 780 złotych. Zostało jeszcze 10 wolnych miejsc. Zgłoszenia z podaniem programu przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym.
 11. Na koniec pomódlmy się do naszej Matki i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, uchodźców, o pokój, o dobre przeżycie I komunii świętej dzieci – „Pod Twoją obronę (…).
 12. W tym tygodniu odeszli do Pana Śp. Zdzisław Hoffmann oraz Halina Wertyńska. Tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek (…).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.