Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Dzisiejsza Uroczystość to okazja do tego, aby po raz kolejny uznać Jezusa Chrystusa jako swojego Króla i Pana.
 2. W tym tygodniu kończymy rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem „Eucharystia daje życie”.
 3. W związku z rozpoczynającym się czasem Adwentu, serdecznie zapraszamy na Roraty, które odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki o 17.30. Dzieci prosimy, aby zabierały ze sobą lampiony i ustawiały się pod chórem oraz by przygotowywały serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem. W czasie tegorocznych Rorat towarzyszyć będzie nam Sługa Boży kardynał Stefan Wyszyński. Dzieci otrzymają plansze i zbierać będą naklejki dotyczące jego życia.
 4. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej od I niedzieli adwentu zaczniemy czytać nowe wymienianki.
 5. Od przyszłej niedzieli można nabywać już świece wigilijne Caritas oraz opłatki.
 6. W piątek, po Mszy św. wieczornej, zapraszamy młodzież na spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
 7. W sobotę, o godz. 10.30 zbiórka ministrantów i lektorów oraz dla osób, które chciałyby się włączyć w służbę liturgiczną.
 8. Zachęcamy, aby od 29 listopada wziąć udział w internetowych rekolekcjach, które potrwają 33 dni. Celem rekolekcji jest to, by rozpocząć rok 2020 razem z Maryją. Więcej informacji na stronie www.jednoserce.org
 9. Składka za tydzień, zostanie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i na remont schodów. Ogrzewanie kościoła rozpoczniemy w tygodniu, przed pierwszą niedzielą adwentu. Natomiast remont schodów od poniedziałku. Pragniemy też wspomóc św. Mikołaja, który przybędzie do naszej parafii 6 grudnia, z prezentami.
 10. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji solenizantów, chorych i wszystkich tych, którzy potrzebują naszej modlitwy – „Pod Twoją obronę…”.
 11. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Stefania Kozioł i śp. Helena Maślanka. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek…”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.