Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Nasz Pan Jezus Chrystus zakrólował z krzyża jako jedyny władca, który bierze na siebie grzechy swych poddanych. Uwielbiajmy naszego Króla i przyjmijmy Jego władzę, bo Jego panowanie nigdy nie przeminie, a Jego Królestwo nie ulegnie zagładzie
  2. Za tydzień rozpoczniemy adwent, który pomoże nam przygotować się do pamiątki narodzin Pana Jezusa i na spotkanie z Nim w wieczności.
    Roraty będą w poniedziałek, środę i piątek. W czasie rorat przybliżymy tajemnicę Mszy świętej, aby nauczyć się jeszcze pobożniej w niej uczestniczyć.
  3. Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał opłatki i świece na stół wigilijny. Świece duże w cenie 14 pln., małe w cenie 7 pln..
  4. Wszystkich Parafian i Gości pragniemy poinformować, że na razie, że względu na obostrzenia związane z epidemią, nie będziemy ogrzewać kościoła. Mimo Waszej ofiarności, za którą bardzo dziękujemy, nie jesteśmy w stanie opłacić rachunków za ogrzewanie.
  5. W środę, że względu na pogrzeb, biuro parafialne do południa nieczynne.
  6. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj obecnych polećmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę… .
  7. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Wiktor Karniszewski, Małgorzata Konarska i Zygmunt Jańczak.  Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek…”.           
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.