Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Przed tygodniem obchodziliśmy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, przeżywany pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”. Zebraliśmy 4 787 złotych i 63 grosze. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00, zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
 3. Także dzisiaj z okazji liturgicznego wspomnienia św. Cecylii serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Mszę św. o godz. 16.00 i na koncert Gnieźnieńskiego Kameralnego Chóru Męskiego ” Szpaki”. Chórowi z Gniezna będzie towarzyszył Chór Kameralny „Exaudi” z naszej parafii.
 4. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym i mają wyklejone plansze, prosimy, aby je przyniosły do przyszłej niedzieli. Plansze prosimy podpisać. Za udział w nabożeństwie dzieci otrzymają nagrody.
 5. Osoby, które chcą rozważać i dzielić się słowem Bożym zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej na spotkanie w salce pod kościołem.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. W naszej parafii nowy rok liturgiczny pragniemy rozpocząć uroczystymi nieszporami w najbliższą sobotę o 17.30.
  Przy tej okazji zapraszamy wszystkich na roraty, zwłaszcza dzieci i młodzież. Materiały duszpasterskie, które na te dni proponujemy, zatytułowane ,, Z narodzeniem Jezusa było tak …”, pomogą nam zrozumieć, dlaczego narodziny Chrystusa to wyjątkowe wydarzenie i dlaczego Pan Bóg postanowił zesłać na świat swojego Syna, który stał się człowiekiem. Razem ze św. Joachimem, ojcem Maryi i dziadkiem Jezusa będziemy poznawać bohaterów historii zbawienia.
 7. W najbliższą środę biuro parafialne, do południa, będzie nieczynne.
 8. Na koniec pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w tych wszystkich sprawach, które nosimy w naszych sercach, za chorych, cierpiących, umierających, przygnębionych i smutnych o pokój na Ukrainie, i za nas tutaj zgromadzonych – Pod Twoja obronę.
 9. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Wanda Kizielewicz. Osobę zmarłą i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i naszej parafii polećmy Bożemu Miłosierdziu.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.