Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 1. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli ofiary pieniężne na składkę, którą przeznaczymy na rachunki i podjęte inwestycje w naszej parafii. Zebraliśmy 7070 złotych i 97 groszy.
 2. Nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do piątku, po Mszy św. o godz. 17.30 (poza czwartkiem), w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.30.
 3. W poniedziałek przypada rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Tego dnia o godz. 17.00 będzie modlitwa różańcowa a następnie Msza św.. Po Mszy św. odmówimy litanię do NSPJ i pójdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej w procesji, wokół kościoła.
 4. Apel Jasnogórski i różaniec w intencji pokoju na świecie w środę o 21.00.
 5. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. Boże Ciało. Tego dnia obowiązuje nas udział we Mszy św. i w procesji.
  Msze święte z uroczystości w naszym kościele będą w środę o 17.30, w czwartek o 8.00 i ok. 12.00, po procesji. Msza św. o godz. 9.30 w intencjach podanych przez Parafian będzie odprawiona w kościele św. Floriana.
  Po Mszy św. o godz. 9.30 z kościoła św. Floriana wyruszy procesja, przez miasto, do czterech ołtarzy. Prosimy o przewiezienie feretronów i pocztów sztandarowych do kościoła św. Floriana.
  Prosimy wszystkich Parafian o udział we Mszy św. i procesji. Niech to będzie wyraz naszej wiary w żywą i prawdziwą obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii i prośba, aby nam wszystkim w tej niełatwej rzeczywistości obficie błogosławił.
 6. Wzorem lat ubiegłych przy wejściu do kościoła będzie wystawiony kosz na kwiaty, które będą wykorzystane w procesjach.
  Przy tej okazji bardzo prosimy dziewczynki, aby sypały kwiaty w czasie procesji. Prosimy też rodziców i dziadków, aby w sposób dla siebie właściwy zachęcili swoje córki i wnuczki. 
 7. W piątek i w sobotę procesja będzie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.
 8. Przypominamy, że Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii w ramach umów z NFZ, zaprasza na bezpłatną fizjoterapię domową – w domu u pacjenta, którą realizujemy, dla pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (I grupa). Szczegółowe informacje podamy w zakrystii.
 9. Na koniec pomódlmy się do naszej Matki i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, uchodźców, o pokój, o dobre i owocne przygotowanie do nawiedzenia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej – „Pod Twoją obronę (…).
 10. W minionym tygodniu odeszły do Pana Śp. Lucyna Winkowska i Elżbieta Czekalska. Polećmy Je i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek (…)”        
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.