Uroczystość Wniebowstąpienia

  1. Każdy z nas powinien stawać się znakiem chrześcijańskiej nadziei wszędzie tam gdzie jest posłany przez Boga, a więc w szkole, w pracy, w domu rodzinnym, w sąsiedztwie. Wszędzie tam mamy głosić nadzieję, która w sercach innych ma rodzić pragnienie spotkania Boga i pójścia za Nim. Tylko w Bogu jest pełnia nadziei, która otwiera nam niebo i daje wieczne szczęście.      Niech Boże błogosławieństwo umocni nas w drodze do nieba.
  2. W tym tygodniu  nabożeństwo majowe będzie od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej a dzisiaj o godz. 15.30.
  3. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. odpustowej o godz. 12.30. Mszę św. ku czci naszej Patronki odprawi i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Marek Piosik, proboszcz z parafii św. Andrzeja Boboli z Budzynia. Serdecznie zapraszamy
  4. Dzisiaj przypada Dzień Modlitw Katolików Całego Świata w intencji Kościoła w Chinach.
  5. We wtorek, we wspomnienie św. Filipa Nereusza, przypada Dzień Matki. Z tej okazji zapraszamy wszystkie Mamy na Mszę św. o godz. 17.30, w czasie której będzie modlić się w ich intencji prosząc dla nich o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej a dla zmarłych o dar nieba.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocy.
  7. Przepraszamy naszych Parafian, że prace związane z wymianą schodów bocznych do kościoła nie są podjęte. Wybaczcie, ale wszystko zależy od wykonawcy.
  8. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy do Matki Bożej i naszych Patronów w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, chorych, starszych, służby zdrowia o urodzaje jak również w intencji wszystkich Mam – „Pod Twoja obronę”.
    W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Rafał Kaczmarek i Hieronim Siwiak. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu – „Wieczny odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.