UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. W miesiącu czerwcu przed Mszami Św. wieczornymi odmawiać będziemy różaniec ekspijacyjny za zniewagi świętości w naszym kraju a po Mszach w dni powszednie będzie Nabożeństwo Czerwcowe – ku czci NSPJ.
2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy, przyczynili się do w jakikolwiek sposób do przygotowania i przeprowadzenia Odpustu Parafialnego ku czci Nawiedzenia NMP. Dziękujemy Służbie Liturgicznej i Muzycznej, pocztom sztandarowym i obrazowym, asyście przy Najśw. Sakr.-e oraz wszystkim, którzy stworzyli wspólnotę modlitwy w tym dniu .
3. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu normalnie.
4. Znaczna grupa naszej młodzieży wzięła udział w Spotkaniu Młodzieży na Lednicy.
5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek , po Nabożeństwie czerwcowym.
6. W Liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek – Św. Karola Lwangi i towarzyszy, w środę – – św. Bonifacego (bp-a i m) a w sobotę św. Jadwigę – Królową. W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św.
7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek na wyjazd Służby Liturgicznej na wakacje. Przez cały rok wiernie służą przy ołtarzu, nawet w dzisiejszych czasach więc niech to będzie dla nich zach- ęta do dalszej służby Panu Bogu. Jako parafia nie możemy narzekać na brak ministrantów i lektorów.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim czasie odeszli : + Zdzisława Trębacz i Anna Lorenc . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.