Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. W poniedziałek rozpoczną się prace przy naprawie schodów bocznych do kościoła, o ile pozwoli nam pogoda. Poprzednia firma naprawiała schody prawie 2 lata i nie naprawiła. Mamy nadzieję, że nowa firma kamieniarska z Czarnkowa położy płyty granitowe w przeciągu tygodnia. Koszt 17 500 złotych.
  2. Przypominamy i zapraszamy na nabożeństwo majowe, które będzie od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
  3. W przyszłą niedzielę Kościół będzie przeżywał Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W związku z tym w sobotę w Wigilie Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na modlitewne czuwanie, które rozpocznie się o godz.20.00
  4. Przypominamy, że do przyszłej niedzieli mamy obowiązek przystąpić do komunii świętej i wielkanocnej spowiedzi.
  5. W związku z tym, że jest poluzowanie w obostrzeniach związanych z koronawirusem, pragniemy poinformować, że wycieczko-pielgrzymka na Podlasie będzie od 4 do 9 lipca. Wyjazd w niedzielę o godz. 12.00, spod kościoła. W związku z tym prosimy, aby osoby, które się zgłosiły dopłaciły resztę pieniędzy do 30 maja. Koszt 1 250 złotych.
  6. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, dzieci, które przystąpiły i przystąpią do I komunii św. i nowego biskupa pomocniczego dla naszej diecezji – „Pod Twoja obronę…”.
  7.   W ostatnim tygodniu odeszły do Pana  Śp. Marta Maćkowiak i Danuta Jakubczak. Polećmy Je i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek…”.        
  8.  Nasza ojczyzna jest tam, gdzie jest Chrystus. Nasza ojczyzna jest w niebie.  Idźmy w życie i żyjmy tak, aby być tam, gdzie jest nasz Pan, który wstąpił do nieba. Niech błogosławieństwo Boga umacnia nas w nadziei i dążeniu do zbawienia.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.