Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział we Mszy św. z okazji kolejnej rocznicy święceń kapłańskich, jak również za życzenia i prezenty.
 2. Słowa wdzięczności kierujemy również pod adresem wszystkich Parafian i Gości, którzy wzięli udział w odpuście ku czci naszej Patronki w znaku Nawiedzenia.
  Przy tej okazji pragniemy z serca podziękować wszystkim tym przygotowali wspaniałą oprawę Mszy św..
 3. Podziękowania kierujemy także pod adresem tych wszystkich, którzy złożyli ofiary pieniężne na składkę, którą przeznaczymy na rachunki i podjęte inwestycje w naszej parafii.
 4. Na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 15.30.
 5. Apel Jasnogórski i różaniec w intencji pokoju na świecie w środę o 21.00.
 6. Dzisiaj, po każdej Mszy św., Panie z PZC będą sprzedawały dekorację, które przyozdobią i upiększą naszą parafię oraz mały przewodnik maryjny, jako pamiątka Nawiedzenia Matki Bożej w kopii Obrazu Jasnogórskiego.
 7. Do dzisiaj, jak wcześniej podaliśmy w ogłoszeniach parafialnych, była prowadzona w naszej parafii akcja na rzecz Fundacji Humanitarnej „Redemptoris Missio”. Bardzo dziękujemy za szczotki do zębów, pasty do zębów i mydło w kostce, które zostaną przekazane potrzebującym mieszkańcom Afryki.
 8. W imieniu Burmistrza Miasta Chodzieży i Miejskiego Ośrodka Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chodzieży serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w XVI Rajdzie Rodzinnym na Gontyniec. Rajd odbędzie się w sobotę 11 czerwca 2022 roku w Parku 3 Maja w Chodzieży. Zbiórka uczestników w parku o godz. 10.30. Wymarsz z przewodnikiem PTTK w trasę pieszym szlakiem na Gontyniec o 11.00. O 13.30 rozpocznie się Festyn Rodzinny.
 9. Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii w ramach umów z NFZ, zaprasza na bezpłatną fizjoterapię domową – w domu u pacjenta, którą realizujemy, dla pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (I grupa). Szczegółowe informacje podamy w zakrystii.
 10. Na koniec pomódlmy się do naszej Matki i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, uchodźców, o pokój, o dobre i owocne przygotowanie do nawiedzenia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej – „Pod Twoją obronę (…).
 11. 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana Śp. Joanna Stołpiec i Grzegorz Mnich. Polećmy Ich i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek (…)”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.