V Niedziela Wielkanocna

  1. Boga nikt nie widział. Ukazał Go nam Chrystus. Dzisiaj Kościół objawia Boga i jest Jego znakiem w świecie. Idźmy zatem, jako wierzący chrześcijanie, z błogosławieństwem w ten świat, by budować duchową świątynię i w swoim życiu ukazywać Chrystusa, naszą drogę, prawdę i życie.
  2. Nabożeństwo majowe będzie od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o godz. 15.30.
  3. W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Wspólną modlitwę rozpoczniemy różańcem o godz. 17.00. Następnie będzie Msza św. z kazaniem tematycznym i litania do Matki Bożej. Ze względu na epidemię nie będzie procesji wokół kościoła.  Serdecznie zapraszamy.
  4. Wszystkim tym, którzy w tym czasie nas wspomagają składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Kto z Parafian lub Gości ma w domu zniszczoną figurę Matki Bożej z gipsu, prosimy o przyniesienie jej do zakrystii lub na plebanię.    
  6. Osoby, które zgłosiły się na wycieczko-pielgrzymkę na Podlasie, pragniemy poinformować, że wyjazd w ten piękny zakątek Polski został przełożony na przyszły rok.
  7. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy do Matki Bożej i naszych Patronów w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, chorych, starszych, nas tutaj obecnych jak również  o deszcz – „Pod Twoja obronę”.
  8. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Zofia Knisa i Ryszard Renkowski.
    Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu – „Wieczny odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.