V Niedziela wielkanocna

  1. Bardzo dziękujemy za daninę diecezjalną, za wszelką pomoc na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Przy tej okazji pragniemy też poinformować, że z ostatniej składki przeznaczyliśmy 1150 złotych na rzecz Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.
  2. Jutro przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Msza św. dla mieszkańców z filii o godz. 14.00.
  3. W czwartek Kościół będzie obchodził święto św. Filipa i Jakuba.
  4. W I piątek o godz. 16.00 zapraszamy do sakramentu pokuty.
  5. W sobotę, w Uroczystość św. Stanisława – głównego Patrona Polski, planujemy odwiedziny Chorych i Starszych z posługą sakramentalną. Zgłoszenia przyjmujemy na telefon.
  6. Przypominamy, że nabożeństwo majowe będzie od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30. Jutro nabożeństwo majowe będzie o godz. 15.30.
  7. Bardzo prosimy Parafian, aby 9 i 16 maja nie planowali uczestnictwa we Mszy św. o godz. 12.30. Na tej Mszy św. bowiem, dzieci z naszej parafii wraz z najbliższą rodziną będą przeżywały I komunię św.
  8. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i dzieci, które przystąpiły i przystąpią do I komunii św. – „Pod Twoja obronę…”.
  9. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana  Śp. Gabriela Sobkowiak. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny  odpoczynek…”.        
  10.  Kończymy ofiarę eucharystyczną. Na koniec jeszcze raz zaprośmy Jezusa Chrystusa  do naszego życia. Niech pozostanie z nami, by nas nauczał, karmił i obdarzał błogosławieństwem Boga.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.