V Niedziela Wielkanocna

 1. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą składkę, którą przeznaczymy na opłaty i na remonty. Malowanie kościoła zaplanowaliśmy na czerwiec, przyszłego roku.
 2. Nabożeństwo majowe wraz z tekstem do rozważania będzie od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o godz. 17.30, w piątek o godz. 17.00, w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę o 15.30.
  Przy tej okazji prosimy o udział w nabożeństwie majowym przy krzyżu lub figurze w poszczególnych wioskach naszej parafii.
 3. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 4. W sobotę przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej fatimskiej. W związku z tym, po Mszy św. i nabożeństwie majowym wyruszymy procesyjnie wokół kościoła z figurą Matki Bożej. Zapraszamy.
 5. Bardzo prosimy tych Parafian, którzy zazwyczaj uczestniczyli w niedzielę we Mszy św. o godz. 12.30, aby wybrali inną godzinę, ze względu na I komunię dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Chodzieży.
  Przy tej okazji przypominamy, że sakrament pokuty dla dzieci, które przystąpią 14 maja do I komunii św. będzie w sobotę o godz. 10.00.
 6. Dzieci, które przyniosły wyklejone plansze z drogi krzyżowej otrzymają nagrody w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00.
 7. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju w Ukrainie, chorych, starszych, dzieci, które przystąpią do I komunii świętej i młodzieży przygotowującej sie do przyjęcia sakramentu  bierzmowania, młodzieży zdającej egzamin dojrzałości – „Pod Twoją obronę (…)” 
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.