V Niedziela zwykła

  1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy znaleźli czas w ostatni czwartek, na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele.
  2. Przypominamy, że dzieci, które przygotowują się do I komunii św., ze względu na epidemię, będą miały poświęcone świece do 16 lutego w czasie każdej Mszy św. wieczornej i w niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00.
  3. W przyszłą niedzielę, prosimy dzieci, które wcześniej przyniosły wyklejone plansze z rorat, aby przyszły po Mszy św. w niedzielę do zakrystii i odebrały nagrody.
  4. W czwartek tj. 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. W związku z tym zapraszamy Chorych i Starszych na Mszę św. o godz. 10.00. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa w intencji wszystkich Chorych i uroczyste błogosławieństwo. Bardzo prosimy osoby, które mają transport, aby pomogły Chorym i Starszym w dotarciu do kościoła.
  5. Dzisiaj, 7 lutego rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa. To kampania społeczna mająca na celu  celebrowanie i umacnianie niezwykłej więzi mężczyzny i kobiety opartej na miłości i wierności. Kampania trwa od 1996r w różnych krajach świata, w Polsce jest to VII a w Chodzieży już VI edycja Tygodnia Małżeństw. Nasza parafia włączyła się w wydarzenia promujące te dobre wartości. Finał Tygodnia Małżeństwa przewidywany jest zawsze na dzień 14. lutego, czyli w Walentynki. Dzień św. Walentego to święto radości i miłości!  W tym dniu szczególnie serdecznie zapraszamy na Mszą św. o godz. 9.30. Będziemy modlić się w intencji małżeństw naszej parafii i naszego miasta.
  6. Bardzo dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli we Mszy św. tzw. kolędowej. Życzymy wszystkim Parafianom, którzy na tej trasie kolędowej mieszkają obfitych łask Bożych i błogosławieństwa w Nowym Roku. W ostatni wtorek zakończył się okres bożonarodzeniowy i okres kolędowy. Ze względu na czas epidemii koronowirusa, pragniemy nadal się modlić w czasie Mszy św. w intencji Parafian, którzy pozostali jeszcze na trasie kolędowej. W tym tygodniu na Mszę w  poniedziałek o godz. 17.30, zapraszamy Parafian, mieszkających w Chodzieży przy ulicy Piłsudzkiego w blokach nr 4, 6, 8 i przy ulicy Korfantego w blokach nr 7 i 9; we wtorek o godz. 16.30, zapraszamy Parafian, mieszkających  w Chodzieży przy ulicy ks. Kazimierza Józefiaka, Słonecznej i Ofiar Gór Morzewskich od nr 4 do nr 42; w środę o godz. 16.30, zapraszamy Parafian, mieszkających  w Chodzieży przy ulicy Ofiar Gór Morzewskich od nr 50 do 122, Błotnej i Małachowskiego w bloku nr 8; w czwartek o godz.16.30, zapraszamy Parafian, mieszkających w Chodzieży  przy ul. Małachowskiego w domach wolno stojących i w blokach nr 3, 5, 10, 12, 14, 16, 18 i 20; w piątek o godz. 17.30, zapraszamy Parafian, mieszkających w Chodzieży przy ulicy Paderewskiego.
    W czasie Mszy św. odmówimy modlitwę w intencji Parafian i udzielimy uroczystego błogosławieństwa.
  7. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, nasze rodziny, Gości i mieszkańców naszej parafii polećmy teraz naszej Matce –  Pod Twoją obronę…
  8. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Jerzy Chojnacki, Marian Rudnik i Dorota Marciniak. Polećmy Ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny  odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.