V Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą składkę, która będzie przeznaczona na opłaty rachunków za energię i na potrzeby bieżące w naszej parafii. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że przed tygodniem z soboty na niedzielę porywy wiatru doprowadziły do uszkodzenia pokrycia na wieży naszego kościoła. Koszt prawdopodobnie ok. 10 000 złotych.
 2. Bardzo dziękujemy też wszystkim ofiarodawcom z tras kolędowych. Zebraliśmy 32 300 złotych.
 3. Dziękujemy osobom, które znalazły czas i uczestniczyły w całodziennej adoracji.
 4. Dzisiaj, zapraszamy wszystkie małżeństwa na Mszę Świętą o godz. 9.30, którą rozpoczniemy obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw. Zachęcamy również, do śledzenia strony internetowej Chodzieskiego Forum Małżeństw i skorzystania z przygotowanych propozycji, które mogą pomóc małżonkom odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób uczynić relacje małżeńskie jeszcze bardziej trwałe i bliskie. Jednocześnie członkowie Domowego Kościoła podejmą modlitwę w intencji małżeństw przeżywających trudności . Prosimy o składanie próśb do skrzynki znajdującej się przy wyjściu z kościoła.
 5. Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie proponują przeżycie spotkania we dwoje, czyli warsztatowych rekolekcji dla małżeństw pragnących pogłębienia relacji, a także przeżywających trudności, w dniach od 4 do 6 marca w Gnieźnie. Więcej informacji i kontakt do organizatorów na plakatach wywieszonych w gablocie i na drzwiach kościoła.
 6. W piatek,11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia przypada Światowy Dzień Chorego. W związku z tym zapraszamy wszystkich Chorych i Starszych na Mszę św. o godz. 10.00. W czasie Mszy św. udzielimy sakramentu chorych. Po Mszy św. będzie skromny poczęstunek w naszej salce. Zapraszamy.
 7. Zbiórka ministrantów, lektorów oraz chętnych, których serdecznie zapraszamy, odbędzie się w sobotę o 10.00 w kościele.
 8. Pragniemy poinformować, że od 6 marca do 10 kwietnia będą katechezy dla narzeczonych. Narzeczonych, którzy pragną wziąć udział, prosimy zapisać się na stronę internetową narzeczeni.archidiecezja.pl
 9. Na koniec pomódlmy się w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj zgromadzonych, abyśmy z Bożą pomocą budowali wzajemne więzi w rodzinie i w naszej wspólnocie parafialnej – „Pod Twoją obronę (…).
 10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Sławomir Borkowski, Beata Piosik, Marianna Ślebioda i Helena Wiśniewska. Polećmy ich i naszych zmarłych Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
 11. Boga nikt nie widział. Ukazał Go nam Chrystus. Dzisiaj Kościół objawia Boga i jest Jego znakiem w świecie. Idźcie z błogosławieństwem w ten świat, by budować duchową świątynię i w swoim życiu ukazywać Chrystusa, naszą drogę, prawdę i życie.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.