VI Niedziela zwykła

  1. Bardzo dziękujemy za składkę ze święta Ofiarowania Pańskiego i sprzed tygodnia. Zebraliśmy 7 632 złote i 45 groszy.
  2. Bardzo dziękujemy Miejskim Wodociągom za oczyszczenie studni i rur przy kościele.
  3. Dziękujemy Chorym i Starszym, którzy uczestniczyli we Mszy św. z okazji Światowego Dnia Chorego. Słowa wdzięczności kierujemy też pod adresem tych wszystkich, którzy zatroszczyli się, aby Chorzy i Starsi mogli przybyć na Mszę świętą.
  4. Parafialny Zespół Caritas przystępuje do Programu Operacyjnego „Pomoc Żywnościowa dla najbardziej potrzebujących”. Jedynym z warunków uzyskania pomocy żywnościowej jest próg dochodowy. Do 25 lutego prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenie się po skierowanie do Ośrodka Pomocy Społecznej. Uzyskanie skierowania kwalifikuje osoby do otrzymania darów. O terminie wydawania darów powiadomimy później, po załatwieniu wszystkich formalności.
  5. Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie proponuje przeżycie spotkania we dwoje, czyli warsztatowych rekolekcji dla małżeństw pragnących pogłębienia relacji, a także przeżywających trudności, w dniach od 4 do 6 marca w Gnieźnie. Więcej informacji i kontakt do organizatorów na plakatach wywieszonych w gablocie i na drzwiach kościoła.
  6. Pragniemy poinformować, że od 6 marca do 10 kwietnia w naszej parafii odbędą się katechezy dla narzeczonych. Narzeczonych, którzy pragną wziąć udział, prosimy zapisać się na stronę internetową narzeczeni.archidiecezja.pl
  7. Na koniec pomódlmy się w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj zgromadzonych, abyśmy z Bożą pomocą budowali wzajemne więzi w rodzinie i w naszej wspólnocie parafialnej – „Pod Twoją obronę (…).
  8. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Konrad Mańkowski i Kazimierz Szarwark . Polećmy Ich i naszych zmarłych Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
  9. Niech błogosławieństwo Boże, które przyjmiemy na koniec tej Mszy Świętej umocni naszą wolę, abyśmy zawsze wybierali w życiu dobro, które jest gwarantem szczęścia. Niech również postawa chrześcijańskiego życia będzie dla innych inspiracją do wejścia na drogę dobra wszystkim tym, którzy błądzą po zaułkach codziennego życia. 
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.