VI Niedziela Wielkanocna

 1. Każdy dzień to kolejna szansa, by dawać ludziom miłość, która pochodzi od Jezusa Chrystusa. Jezusowa miłość jest „cierpliwa, łaskawa, nie zazdrości, nie działa obłudnie, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą”. Dziękujmy Bogu za tę Ojcowską miłość, którą rozlał w naszych sercach, przez Jezusa Chrystusa i prośmy, aby Jego błogosławieństwo umocniło naszą miłość, abyśmy mogli dzielić się nią z innymi, a zwłaszcza z tymi, którzy najbardziej jej potrzebują.
 2. W związku z nowymi postanowieniami rządu pragniemy poinformować, że od dzisiaj obowiązuje przepis, że w kościele może być 1 osoba na 10 m2. W związku z tym w naszym kościele łącznie z kaplicą i chórem może być 110 osób.
 3. Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II w związku z tym zapraszamy na czuwanie, które rozpocznie się o godz. 20.00. W czasie czuwania przypomnimy sobie wypowiedzi św. Jana Pawła II i pomodlimy się przez Jego wstawiennictwo w intencji Rodzin i naszej Ojczyzny.
 4. W tym tygodniu nabożeństwo majowe będzie od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
 5. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – Dni Modlitw o Dobre Urodzaje i za Kraje Głodujące.
 6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia przypada Dzień Modlitw Katolików Całego Świata w intencji Kościoła w Chinach.
 7. Po raz kolejny, z głębi naszego kapłańskiego serca, składamy serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w tym czasie nas wspomagają.
 8. Od poniedziałku, mają się rozpocząć prace przy schodach bocznych, do naszego kościoła.
 9. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy do Matki Bożej i naszych Patronów w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, chorych, starszych, służby zdrowia o urodzaje i nas tutaj obecnych – „Pod Twoja obronę”.
  W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Jerzy Należyty  i Borzysława Maćkowiak. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu – „Wieczny odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.