VI Niedziela wielkanocna

  1. Ze względu na zmiany związane z obostrzeniami, pragniemy poinformować, że w naszym kościele, z chórem i kaplicą, może przebywać 76 osób na 15 metrów 2 .
  2. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – Dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
  3. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Fatimy. Wspólną modlitwę rozpoczniemy od modlitwy różańcowej godz. 17.00. Następnie będzie Msza św. z kazaniem tematycznym i litanią do Matki Bożej. Po Mszy św. w pewnej odległości od siebie będzie procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę Kościół będzie przezywał Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Przypominamy, że nabożeństwo majowe będzie od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
  7. Bardzo prosimy Parafian, aby 16 maja nie planowali uczestnictwa we Mszy św. o godz. 12.30. Na tej Mszy św. bowiem, dzieci z naszej parafii wraz z najbliższą rodziną będą przeżywały I komunię św..
  8. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i dzieci, które przystąpiły i przystąpią do I komunii św. – „Pod Twoja obronę…”.
  9. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana  Śp. Aniela Bielazik i Józef Łukawski. Polećmy Ich i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek…”.
  10. Niech Boże błogosławieństwo umocni naszą miłość, abyśmy mogli dzielić się nią z innymi, a zwłaszcza z tymi, którzy najbardziej jej potrzebują.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.