VI Niedziela Wielkanocna

 1. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za składkę sprzed tygodnia. Zebraliśmy 8 164 złote i 70 groszy.
 2. Przypominamy i serdecznie zapraszamy na nabożeństwo majowe, które będzie od poniedziałku do czwartku, po Mszy św. o godz. 17.30, w piątek o godz. 17.00, w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę o 15.30.
 3. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00 w kaplicy, dzieci, które przyniosły wyklejone plansze z drogi krzyżowej otrzymają nagrody.
 4. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. dni krzyżowe – dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
 5. We wtorek przypada Święto ku czci św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Tego dnia przypada odpust w Budzyniu.
 6. Spotkanie dla młodzieży, która 31. maja przyjmie sakrament bierzmowania odbędzie się w czwartek po nabożeństwie majowym.
 7. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, która odbędzie się w sobotę o 19.00 w kaplicy.
 8. Bardzo prosimy tych Parafian, którzy uczestniczyli we Mszy św. o godz. 11.00, aby za tydzień wybrali inną godzinę, ze względu na I komunię św.. Co prawda, grupa liczy tylko 6 osób, także kto chciałby uczestniczyć w tej Mszy św. i włączyć się w modlitwę w intencji dzieci rodziców i chrzestnych zapraszamy.
  Przy tej okazji przypominamy, że sakrament pokuty dla dzieci, które przystąpią 21 maja do I komunii św. będzie w sobotę o godz. 10.00.
 9. Za tydzień w niedzielę Siostry Serafitki wraz z podopiecznymi świetlicy środowiskowej „Promyk Dobra” będą gościć w naszej parafii. Podczas każdej Mszy św. będą prosić o wsparcie finansowe, aby móc zorganizować wyjazd wakacyjny. Już teraz z góry Siostry i podopieczni bardzo dziękują za każdy gest dobroci i otwarte serce.
 10. „Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie” organizuje weekendowe rekolekcje dedykowane parom w powtórnym związku, które chciałyby wzrastać w dialogu małżeńskim i dialogu z Panem Bogiem. Weekend odbędzie się w dniach 02-04 czerwca w Centrum Edukacyjno Formacyjnym w Gnieźnie. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl .”
 11. 25. maja na Mszy św. o godz.17.30 ks. Piotr i jego koledzy z roku, będą dziękować Panu Bogu za 10. lat życia w kapłaństwie. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnego dziękczynienia i modlitwy w intencji jubilatów.
 12. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, starszych, dzieci, które przystąpiły i przystąpią do I komunii świętej, młodzieży przygotowującej sie do przyjęcia sakramentu bierzmowania i młodzieży zdającej egzamin dojrzałości – „Pod Twoją obronę (…)”
 13. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Natalia Heymann. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych z naszej parafii Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).                        
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.