VI Niedziela zwykła

 1. Niech ta Eucharystia w której żeśmy  uczestniczyli z Chrystusem i kapłanem wyjedna nam łaskę przebaczenia u Boga, za to, że nie zawsze w Nim pokładamy nadzieję, ale ulegamy pokusom tego świata, który proponuje nam łatwe szczęście nawet za cenę życia wiecznego. 
 2. Pragniemy poinformować wszystkich Parafian, że na ogrzewanie kościoła zapłaciliśmy  6.400 pln.. Jesteśmy też na etapie  wymiany instalacji elektrycznej w byłej kaplicy, w której przygotowujemy  miejsce  dla PZC i na siłownię dla dzieci i młodzieży. Wszystkim Ofiarodawcą bardzo dziękujemy.
 3. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek po wieczornej Mszy św.
 4. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o 18.15.
 5. Zbiórka LSO odbędzie się w sobotę o godz. 10.30.
 6. W niedziele 23 lutego w naszej parafii będziemy gościć Ewangelizatora, autora poczytnych książek p. Arkadiusza Łodziewskiego, który na każdej Mszy podzieli się świadectwem wiary. Po Mszy św. o godz. 16.00, nasz Gość, poprowadzi wieczór uwielbienia, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że będzie to początek tworzenia się wspólnoty Odnowy w Duchu Św..
 7. 1 marca 2020 roku, Mszą św. o godz. 16.00, rozpoczynają się w naszej parafii katechezy dla narzeczonych. Wszystkich, którzy zgłosili się poprzez stronę kurialną, serdecznie zapraszamy.
 8. W niedzielę, 23 lutego, po Mszy św. o godz. 11.00 w kaplicy, dzieci, które uczestniczyły w roratach i wykleiły plansze otrzymają skromne upominki.
 9. Przypominamy, że zbliża się czas rozliczeń podatkowych, dlatego prosimy o przekazanie 1% z podatku na PZC, działający w naszej parafii. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na prezenty dla dzieci z okazji dnia dziecka, św. Mikołaja jak również na paczki żywnościowe i pomoc materialną dla samotnych seniorów. Kartki z numerem KRS są wyłożone na stoliku. Z góry bardzo dziękujemy.
 10. Zapraszamy do udziału w weekendzie dla małżeństw i par w związkach bez przeszkód w zawarciu sakramentalnego związku małżeńskiego w dniach od 6 do 8 marca w Centrum Edukacyjno Formacyjnym w Gnieźnie. Kontakt do organizatorów i szczegółowe informacyjne znajdują się na stronie internetowej: www.spotkaniamalzenskie.pl oraz na wywieszonym plakacie i ulotkach.
 11. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji solenizantów,  tych którzy będą mieli urodziny, chorych i wszystkich Parafian oraz Gości, aby prawdziwe szczęście znaleźli  w Panu Bogu – „Pod Twoją obronę…”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.