VII Niedziela zwykła

 1. Ze względu na niepewną sytuację na rosyjsko-ukraińskiej granicy, po każdej Mszy św. będzie Suplikacja z prośbą o pokój.
 2. Przypominamy, że Parafialny Zespół Caritas przystępuje do Programu Operacyjnego „Pomoc Żywnościowa dla najbardziej potrzebujących”. Jedynym z warunków uzyskania pomocy żywnościowej jest próg dochodowy. Do 25 lutego prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenie się po skierowanie do Ośrodka Pomocy Społecznej. Uzyskanie skierowania kwalifikuje osoby do otrzymania darów. O terminie wydawania darów powiadomimy później, po załatwieniu wszystkich formalności.
 3. Pragniemy też przypomnieć, że od 6 marca do 10 kwietnia w naszej parafii odbędą się katechezy dla narzeczonych. Narzeczonych, którzy pragną wziąć udział, prosimy zapisać się na stronę internetową narzeczeni.archidiecezja.pl
 4. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, na spotkanie, które odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 5. W każdy piątek miesiąca od godz. 16.00 do 17.30 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która kończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W tym czasie jest też okazja, aby skorzystać z sakramentu pokuty.
 6. Spotkanie scholi dziecięcej w najbliższą sobotę o godz. 10.30.
 7. Również w sobotę o godz. 10.00 w naszej parafii Mszą św. rozpoczniemy dekanalny kurs lektorski LSO.
 8. Wspólnota modlitewna naszej parafii zaprasza na wieczór uwielbienia w sobotę o 19.00 w kaplicy.
 9. W terminie od 17 do 22 lipca organizujemy wycieczko-pielgrzymkę w Góry Sowie i Stołowe. Koszt ze względu na inflację 1 780 złotych. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym.
 10. Na koniec pomódlmy się w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i o pokój na świecie – „Pod Twoją obronę (…).
 11. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Henryk Chojnacki i Antoni Kuźma . Polećmy Ich i naszych zmarłych Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
 12. Pamiętajmy w tym tygodniu o wołaniu Chrystusa: „miłujcie waszych nieprzyjaciół”. Na trud chodzenia tą drogą błogosławi nas Bóg Wszechmogący.  
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.