XI Niedziela zwykła

  1. Dziękujemy wszystkim Parafianom za udział w oktawie Bożego Ciała i w uroczystość NSPJ. W sposób szczególny dziękujemy dziewczynkom za sypanie kwiatów, LSO, przedstawicielom Żywego Różańca za niesienie feretronów i pocztów sztandarowych, Panu Kościelnemu, Panu Organiście i chórowi Ex audi za oprawę muzyczną, Panom za niesienie baldachimu i asystowanie księdzu, niosącemu Pana Jezusa, oraz mieszkańcom poszczególnych wiosek i miasta za przygotowanie ołtarzy.
  2. Słowa wdzięczności kierujemy też pod adresem tych wszystkich, którzy złożyli ofiarę na składkę remontowo budowlaną. Zebraliśmy 4 240 złotych i 29 groszy.
  3. Nabożeństwo czerwcowe będzie od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30 a dzisiaj wyjątkowo o 15.15.
  4. Dzisiaj, tak jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. W związku z tym o godz. 15.15 zapraszamy na modlitwę różańcową, litanie do NSPJ i procesję z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
  5. PZC będzie wydawał produkty żywnościowe z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa dla tych osób, które wcześniej otrzymały skierowanie z MOPS -u lub GOPS-u. Przychodząc po odbiór produktów prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja, dystans). Dla osób z miasta w dniu 17 czerwca – w czwartek – w godz. od 12.00 do 17.00 wg grafiku podanego przez MOPS. Dla osób z gminy w dniu 18 czerwca – piątek – w godz. od 12.00 do 17.00 wg grafiku podanego przez GOPS
  6. Na zakończenie pomódlmy się przez  wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i nas wszystkich tutaj zgromadzonych – „Pod Twoja obronę…”.
  7. Jeżeli będziemy słuchać Boga i wypełniać wskazania Ewangelii, będziemy rzeczywiście Jego własnością wśród wszystkich narodów. Chrystus wysyła nas dzisiaj jak swoich apostołów, byśmy swym życiem budowali wspólnotę, jaką jest Kościół. Nasze posłannictwo ma przynieść ludziom błogosławieństwo Boga i umacniać ich w drodze do odnowienia wszystkiego i zbawienia całej ludzkości.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.