XII Niedziela zwykła

 1. Na mocy dekretu Księdza Prymasa, od dzisiaj jest zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. w kościele. W związku z tym zapraszamy na Mszę św. do kościoła, aby na nowo budować więzi, po czasie izolacji, spowodowanej epidemią. Niech Jezus Chrystus sprawi, abyśmy budowali naszą wspólnotę i byli rzeczywiście dla siebie braćmi i siostrami.
 2. Nabożeństwo czerwcowe będzie od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30 a w niedzielę 15.30.
 3. W czwartek Kościół będzie przeżywał uroczystość św. Jana Chrzciciela.
 4. W piątek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę o godz. 17.30, aby podziękować Panu Bogu za ten wyjątkowy rok szkolny i prosić o dobry wypoczynek w czasie wakacji.
 5. Wczoraj w Milczu, zorganizowaliśmy grilla i wspólną zabawę dla LSO i scholi dziecięco-młodzieżowej, jako wyraz naszej wdzięczności za ubogacenie życia parafialnego. Przy tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież do LSO i scholi.
 6. We wtorek część LSO i scholi, wraz z rodzicami, wyjeżdżają na wycieczkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i do Gołuchowa, gdzie planujemy zwiedzanie zamku i muzeum leśnictwa.
 7. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 12.30, zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na koncert pieśni religijnych w wykonaniu Nauczycieli Szkoły Muzycznej PRO-ARTE, działającej w podziemiach naszego kościoła. Natomiast w drugiej części koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory jazzowe w wykonaniu zaprzyjaźnionych Muzyków z Chodzieży i okolic. Serdecznie zapraszamy.
 8. Pierwszą komunię św. w przyszłym roku planujemy w pierwszą, drugą i trzecią niedzielę maja. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że pierwszy termin jest podstawowy, natomiast drugi i trzeci jest brany pod uwagę tylko przy założeniu, że zgłoszonych dzieci będzie więcej niż 20 osób.
 9. Spotkanie dla pielgrzymów, którzy wybierają się na wycieczko-pielgrzymkę na Podlasie będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 w kościele.
 10.  Na zakończenie pomódlmy się przez  wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, dzieci  i młodzieży, którzy w najbliższy piątek rozpoczną wakacje, wszystkich wypoczywających i ciężko pracujących – „Pod Twoja obronę…”.
 11. „Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem”. Niech te słowa i Boże błogosławieństwo sprawią, że nie będziemy się ciągle bali być odważnymi i wiernymi wobec Boga, wierząc, że Jego prawda zwycięży, a cierpienia są drogą do zbawienia.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.