XIII Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą składkę, która będzie przeznaczona na oczyszczenie cegieł, malowanie kościoła i ławek. Prace rozpoczniemy za rok, po oktawie Bożego Ciała. Koszt 142 000 złotych.
  Przypominamy, że w planie mamy założenie witraży pod tabernakulum. Prace rozpoczną się w wakacje. Koszt 12 000 złotych. Gdyby Ktoś chciał zasponsorować, to koszt  jednego elementu 1000 złotych. Do tej pory otrzymaliśmy 5 000 złotych. Ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.
 2. W I czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o 8.00 i 17.30 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym o godz. 16.00 zapraszamy do sakramentu pokuty. Co 20 minut komunia święta.
 4. Osoby wyjeżdżające na wycieczko- pielgrzymkę informujemy, że wyjazd będzie w niedzielę, 9 lipca o godz. 12.00 z przystanku, obok kościoła.
 5. Parafialny Zespół Caritas, będzie wydawał produkty żywnościowe z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa dla tych osób, które wcześniej otrzymały skierowanie z MOPS-u i GOPS-u.
  Dla osób z gminy Chodzież w środę 5 lipca w godz. od 10.00 do 15.30 według grafiku podanego przez GOPS.
  Dla osób z Chodzieży w czwartek 6 lipca i w piątek 7 lipca w godz. od 10.00 do 15.00 według grafiku podanego przez MOPS.
 6. Za miesiąc wyruszy Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Do pielgrzymowania na Jasną Górę zapraszamy z GRUPĄ POMARAŃCZOWĄ z Regionu Wągrowieckiego. Pielgrzymka podobnie jak w ubiegłych latach wyjdzie 28 lipca z Gniezna i 5 sierpnia wejdzie na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca wyłącznie przez formularz elektroniczny (https://ppag.pl/zapisy/). Podstawowy koszt uczestnictwa wraz z wyżywieniem 230 zł (+ koszty noclegu na Jasnej Górze i autobusu powrotnego). Szczegółowych informacji na temat tegorocznych rekolekcji w drodze udziela przewodnik grupy – ks. Marcin Przybylski (697584097). Spotkanie organizacyjne dedykowane szczególnie tym, którzy pójdą po raz pierwszy w niedzielę 16 lipca o godz. 19.00 w kościele bł. Michała Kozala w Wągrowcu.
 7. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)” 
 8. W ostatnim tygodniu odeszły do Pana Śp. Czesława Hołubowska i Halina Jelska. Polećmy Je i wszystkich zmarłych z naszej parafii, Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.