XIV Niedziela zwykła

  1. Tak trudno być pokornym i cichym. Mamy więc nieustannie wpatrywać się we wzór Chrystusa, by na co dzień umieć pomnażać pokój i nieść wszystkim miłość. Niech na tę trudną drogę pójścia za Chrystusem pokornym i cichym błogosławi nas Bóg, który pokornym objawił tajemnicę prawdziwej wielkości człowieka.
  2. Od dzisiaj obowiązuje w naszej parafii wakacyjny porządek Mszy świętej. W kościele parafialnym Msze św. w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00. Msze św. na filiach, przenosimy na sobotę: Strzelce o godz. 17.00, Pietronki i Milcz o godz. 19.15.
  3. Przypominamy, że składka z każdej Mszy św. będzie przeznaczona na remonty i prace upiększające naszą świątynię i jej obejście.    
  4. Rodziców dzieci, które przystąpiły do pierwszej komunii św. prosimy o odebranie z zakrystii pamiątek komunijnych. Przy tej okazji bardzo dziękujemy rodzicom za przybycie wraz z dziećmi do naszej świątyni, aby mogły przystąpić do sakramentu pokuty i przyjąć komunię św..
  5. Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne ma zaszczyt zaprosić na obchody Narodowego Dnia Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość odbędzie się 11 lipca o godz. 12.00 przy kamieniu wołyńskim na cmentarzu parafialnym w Chodzieży.
  6. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy do Matki Bożej i naszych Patronów w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, chorych, starszych, dzieci i młodzieży, aby dobrze przeżyli czas wakacji, wszystkich wypoczywających i pracujących – „Pod Twoją obronę”.
  7. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Stanisław Mahlke, Marian Piekarski, Marianna Bełch i Andrzej Frydrych.
    Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek…”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.