XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Wczoraj w liturgii wspominaliśmy patrona kierowców – św. Krzysztofa. W związku z tym, dzisiaj po każdej Mszy św., będziemy błogosławić pojazdy. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone będą w ramach MIVA na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 2. W środę, przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Nasze czuwanie rozpoczniemy o godz. 8.30 a zakończymy przed wieczorną Mszą św.. Czuwanie poprowadzą członkowie Żywego Różańca i Caritas (plan w gablocie).
 3. 1. sierpnia przypada pierwsza sobota miesiąca w związku z tym, o godz. 7.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i na Msze św. o godz. 8.00. Będzie to szczególna okazja, aby wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze i naszej parafii grzechy.
  Tego samego dnia, po Mszy o godz. 8.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz.15.00. O 14.30 wysłuchamy kolejnego frag. z Dzienniczka św. Faustyny, odmówimy Koronkę i litanię do miłosierdzia Bożego a na koniec przyjmiemy Boże błogosławieństwo.
 4. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I komunii św. pragniemy poinformować, że kolejny termin będzie 16. sierpnia na Mszy św. o godz. 12.30. W związku z tym prosimy, aby zgłaszać dzieci katechetom.
 5.  Składka za tydzień będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
 6. W Parku Dzieje w Murowanej Goślinie, tradycyjnie przygotowywane jest widowisko plenerowe pt. Orzeł i Krzyż – Wielkie Zwycięstwa. W tym roku zaakcentowane będą trzy narodowe zwycięstwa: bitwa pod Grunwaldem, odsiecz wiedeńska oraz Cud nad Wisłą.
  W związku z tym pragniemy zaprosić na wyjazd autokarem w piątek, 28.   sierpnia. Odjazd spod kościoła o godz. 18.30. Koszt: bilet + przejazd 60 pln.. Zapraszamy.
 7. Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne zaprasza na happening patriotyczny z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się na Rynku w Chodzieży 1 sierpnia o godz. 17.00.
 8. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, pracujących i wypoczywających, nasze wszystkie sprawy i troski zawierzmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę
 9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Grzegorz Dziedzic i Edmund Piątek, tych i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu – Wieczny odpoczynek
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.