XVII Niedziela zwykła

 1. Przed tygodniem odbyło się błogosławieństwo pojazdów w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa. Ofiary wówczas zebrane zostały przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Zebraliśmy 2 588 złotych.
  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Pań i Panów z Żywego Różańca i PZC oraz wszystkich Parafian za udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w ostatnią sobotę.
 3. W środę, 2 sierpnia, możemy dostąpić dla siebie lub dla zmarłych odpustu zupełnego Porcjunkuli, pod normalnymi warunkami i za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy w piątek do sakramentu pokuty od godz. 16.00.
 5. W I sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec a potem na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.30. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. O godz. 14.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 6. Składka za tydzień będzie przeznaczona na bieżące wydatki, rachunki i na malowanie kościoła.
 7. 1 sierpnia przypada 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne zaprasza na rynek naszego miasta na Heppening Patriotyczny, który rozpocznie się o godz. 15.00 i będzie trwał do godz. 19.00. Dokładny program jest wywieszony w gablocie parafialnej.
 8. Jeszcze raz przypominamy i zapraszamy na wyjazd do Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy na inaugurację 61. Bydgoskiego Festiwalu Muzycznego. W programie „Credo” Krzysztofa Pendereckiego oraz „Te Deum” Antoniego Dworzaka. Koszt 100 zł. Zapisy w biurze parafialnym do końca lipca. Wyjazd 15.09. o godz. 15.30 sprzed Kościoła.
 9. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach, pielgrzymów, trzeźwości, dobrych obfitych plonów  i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)”
 10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Waldemar Dombka, jak również Matka księdza kanonika Ireneusza Szypury. Do grona tych zmarłych dołączmy też wszystkich poległych w Powstaniu Warszawskim, jak również  zmarłych z naszej parafii. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).   
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.