XVIII Niedziela zwykła Święto Przemienienia Pańskiego

  1. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą składkę, która zostanie przeznaczona na bieżące wydatki, rachunki i na malowanie kościoła.
  2. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Pań i Panów z PZC za przygotowanie posiłku a sponsorom za ciasto, dla pielgrzymów z diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej.
  3. W środę przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy z Oświęcimia, znanej w świecie filozof Edyty Stein, natomiast w czwartek przypada święto św. Wawrzyńca, męczennika.
  4. W niedzielę, za tydzień, przypada kolejna rocznica objawień w Fatimie. Z tej okazji zapraszamy o godz. 18.30 na różaniec a po Mszy św. na procesję z figurą Matki Bożej.
  5. Serdecznie zapraszamy Chórzystów i osoby, które chciałyby śpiewać w chórze parafialnym „Camerata”, na próbę w środę, po Mszy św. o godz. 17.30.
  6. 1 i 2 października organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, Świnic Warckich i Głogowca. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie w zakrystii i w biurze parafialnym.
  7. Dożynki gminno – parafialne będą 19 sierpnia w Milczu. Msza św. dożynkowa o godz. 13.00.
  8. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach, pielgrzymów, trzeźwości, dobrych obfitych plonów  i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)” 
  9. W tym tygodniu odeszła do Pana Śp. Krystyna Dudkiewicz. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).   
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.