XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Wychodząc, po tej Mszy św. ze świątyni nie możemy zapomnieć, że jesteśmy Kościołem, przez który Bóg objawia się światu. Nieśmy Chrystusa i Jego prawdę do ludzi, aby poznali, że jedynie On jest Zbawicielem i tylko On ma klucze Królestwa, klucze prawdy i przebaczenia.
 2. Parafialny Zespół Caritas bardzo dziękuje za zakup bukiecików z okazji uroczystości Matki Bożej Zielnej. Panie i panowie ze sprzedaży zebrały 860 pln.. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na działalności charytatywną w parafii.
 3. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy pod adresem tych wszystkich, którzy przed tygodniem złożyli ofiary pieniężne do puszek, dla poszkodowanych mieszkańców Bejrutu. Zebrane pieniądze w wysokości 1 290 pln. wpłaciliśmy na konto Caritas Polska.
 4. W ostatnim czasie zakończyliśmy wcześniej zaplanowane prace przy kościele i plebanii. Wymiana schodów na plebanii kosztowała 8 700 pln., zakup i położenie kostki przy garażu i w ogrodzie przy plebanii kosztował 5.400 pln., wymiana i podłączenie pieca na plebanii 11.000.
  Wszystkim, którzy nas wspierają w pracach remontowych i w upiększaniu obejścia naszego kościoła i plebanii składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Przypominamy, że wszystkich uczestników Liturgii obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Osoby z problemami zdrowotnymi są zobowiązane nosić przyłbice.
 6. Zapraszamy naszych parafialnych chórzystów na próbę Chóru „Camerata” w środę po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.30.
 7. W przyszłą niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 14.00, będziemy przeżywali w naszym kościele Mszę św. dożynkową. Do wspólnego dziękczynienia za owoce ziemi i prace rąk ludzkich serdecznie zapraszamy.
  Przy tej okazji pragniemy poinformować, że chór w kościele w czasie Mszy św. dożynkowej będzie zarezerwowany dla Chodzieskiej orkiestry dętej i chórów z naszej parafii.
 8. Prosimy, aby dzieci, które były w ostatnią niedzielę u I komunii św., odebrały w zakrystii pamiątki komunijne.
 9. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, pracujących i wypoczywających zawierzmy teraz naszej Matce – ” Pod Twoją obronę…”
 10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Janina Gotszling, Danuta Szmytkowska, Grzegorz Matusiak i Władysława Fifer. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek…
  Wasi kapłani
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.