XXI Niedziela zwykła

  1. PZC serdecznie dziękuje za złożone ofiary pieniężne za kwiaty, zioła i zboże w uroczystość Matki Bożej Zielnej w kwocie 2 120 złotych. Powyższa kwota zostanie przeznaczona na opłacenie przywozu darów żywnościowych, pomoc w zakupieniu leków dla seniorów i na inne bieżące potrzeby.
  2. W piątek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. W związku z tym, tego dnia, nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  3. We wtorek, 30 sierpnia, po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszamy Radę Duszpasterską na spotkanie na plebanii.
  4. Przypominamy, że z niedzieli na poniedziałek z 2 na 3 października, organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasną Gorę. Koszt ok. 330 złotych z przejazdem, noclegiem, z pełnym wyżywieniem, ubezpieczeniem i przewodnikiem. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
  5. Nowy tydzień, który dziś rozpoczynamy, młodzież, dzieci, przebywających na wakacjach, rolników, wszystkich pracujących, osoby starsze i chore, pielgrzymów, osoby uzależnione od alkoholu, wszystkie te sprawy, które nosimy w naszych sercach powierzmy teraz naszej Matce, – „Pod Twoja obronę”.
  6. Bożemu miłosierdziu polećmy zmarłego Śp. Grzegorza Łaska i naszych zmarłych – ,,Wieczny odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.