XXI Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary pieniężne na pomoc mieszkańcom Słowenii. Zebraliśmy 3 170 złotych.
 2. Od przyszłej Niedzieli powracamy do stałego porządku Mszy Świętych. W kościele parafialnym Msze Święte 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 16.00. Pietronki 9.00, Strzelce 10.30 i Milcz 12.00
 3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy w piątek do sakramentu pokuty od godz. 16.00
 4. W I sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec a potem na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.30. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. O godz. 14.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 5. Tego dnia udamy się od godz. 9.00 z posługą sakramentalną do chorych.
 6. W przyszłą Niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy tornistry, plecaki i przybory szkolne wszystkim pierwszoklasistom.
 7. Zapraszamy dzieci i młodzież w poniedziałek (04.09.) na Mszę Św. o godz. 8.00 albo 17.30 w czasie, której będziemy powierzać Panu Bogu rozpoczynający się nowy rok szkolny  
 8. Przypominamy, że w Uroczystość Wniebowzięcia NMP został wystawiony obraz Matki Bożej Częstochowskiej, który od Millenium Chrztu Polski pielgrzymował w naszych rodzinach. Dzięki dobroci i zdolności naszego Parafianina skrzynia w której znajduje obraz i rama obrazu zostały odnowione. W związku z tym pragniemy od Uroczystości Matki Bożej Jasnogórskiej, która przypada  26 sierpnia, aby rodziny z naszej parafii ten obraz zabrały do swoich domów i przed tym obrazem się gromadziły na wspólnej modlitwie. 
  Rodziny, które pragną włączyć się w peregrynację tego obrazu prosimy o zgłoszenie w zakrystii. 
 9. 1 i 2 października organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, Świnic Warckich i Głogowca. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie w zakrystii i w biurze parafialnym. Zgłoszenia przyjmujemy do końca sierpnia.
 10. Kto chciałby z dorosłych odbyć przygotowanie do bierzmowania może zgłosić się na spotkanie w parafii św. Wojciecha w Wągrowcu (salka św. Jana Pawła II pod kościołem). Pierwsze spotkanie odbędzie się w  niedzielę 15 października o godz. 16:00.
 11. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci i młodzieży przebywających na  wakacjach, pielgrzymów, trzeźwości, dobrych obfitych plonów  i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)”   
 12. W tym tygodniu odeszli do Pana Śp. Henryk Nowaczyk, Jarosław Juś, Stanisław Zając, Wiesław Kuchn, Eugeniusz Wolniewicz i Ryszard Gruszczyński. Polećmy Ich i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i  parafii Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).  
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.