XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Jezus Chrystus zaprasza nas, abyśmy idąc za Nim z krzyżem swych cierpień i trudów, naśladując Go w wypełnianiu woli Ojca, mogli zyskać życie. Prośmy o słowo pokrzepienia, łaskę i błogosławieństwo w niesieniu krzyża.
 2. Dzisiaj o godzinie 14.00, będziemy przeżywali w naszym kościele Mszę św. dożynkową. Do wspólnego dziękczynienia za owoce ziemi i pracę rąk ludzkich serdecznie zapraszamy.
 3. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny. W związku z tym, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 8.00 lub o 17.30. W czasie Mszy św. będziemy prosić o Światło Ducha Świętego w zdobywaniu wiedzy i w pogłębianiu życia duchowego.
 4. Zapraszamy naszych parafialnych chórzystów na próbę Chóru „Camerata” w środę po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.30.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym w piątek od godz. 16.00 będzie okazja, aby skorzystać z sakramentu pokuty. Przypominamy, że co 20 minut będzie komunia św..
 6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i na Mszę św. o godz. 8.00. Będzie to szczególna okazja, aby wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze i naszej parafii grzechy. Tego samego dnia, po Mszy św. o godz. 8.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. O godz. 14.30 wysłuchamy kolejnego fragmentu Dzienniczka św. Faustyny, odmówimy koronkę i litanię do miłosierdzia Bożego. Na koniec przyjmiemy Boże błogosławieństwo.
 7. Odwiedziny Chorych i Starszych z posługą sakramentalną tylko na telefon.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 00 dokonamy poświęcenia tornistrów oraz przyborów szkolnych wszystkim pierwszoklasistom.
 9. Prosimy, aby dzieci, które były u I komunii św., odebrały w zakrystii pamiątki komunijne.
 10. Od przyszłej niedzieli Msze św. w kościele i na filiach będą według porządku, jaki mamy w roku szkolnym.
 11. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dzieci i młodzież, którzy we wtorek rozpoczną nowy rok szkolny, zawierzmy teraz naszej Matce – ” Pod Twoją obronę… .”
 12. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Erna Irena Kamińska, Barbara Mielcarek i Józef Pietrykowski. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek … .
 13.                                                                    Wasi kapłani

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.