XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Na chrześcijanach spoczywa obowiązek braterskiego upominania. Jest wiele zła w świecie i w nas. Prostujmy więc błędne drogi w sobie i wokół nas, a wtedy zasłużymy na błogosławieństwo Boga i przyczynimy się do zwycięstwa prawdy i miłości.
  2. W poniedziałek tj. 7 września po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszam katechetów, którzy przygotowują dzieci do I komunii św., na spotkanie, na plebanii.
  3. We wtorek przypada Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej. Po Mszy św. o godz. 8.00 i 17.30 będzie tradycyjne poświęcenie ziarna siewnego.
  4. Zapraszamy naszych parafialnych chórzystów na próbę Chóru „Camerata” w środę po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.30.
  5. Spotkanie osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek po wieczornej Mszy św.
  6. Dzieci, które chciałby włączyć się w śpiew w czasie Mszy św. o godz. 11 bardzo prosimy, aby przyszły na próbę pół godziny przed Mszą św..
  7. W przyszłą niedzielę przypada 13. dzień miesiąca. W związku z tym, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Nabożeństwo rozpoczniemy modlitwą różańcową po Mszy św. o godz.16.00, następnie przejdziemy z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Prosimy panów do niesienia figury Matki Bożej.
  8. Prosimy, aby dzieci, które były u I komunii św., odebrały w zakrystii pamiątki komunijne.
  9. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dzieci i młodzież, którzy we wtorek rozpoczną nowy rok szkolny, zawierzmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę… .
  10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Gabriela Sienkiewicz-Rydzewska i Jan Streich. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…) .

Wasi kapłani

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.