XXIII Niedziela zwykła

 1. Pragniemy poinformować, że komunia święta na rękę będzie udzielana w niedzielę tylko przez księdza celebransa, natomiast w dni powszednie, bardzo prosimy, aby osoby które chciałyby przyjąć komunię św. na rękę, przychodziły w pierwszej kolejności.
 2. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy tornistry, plecaki i przybory szkolne wszystkim pierwszoklasistom.
 3. Chór parafialny „Camerata” zaprasza na próbę chóru w środę po Mszy św. i nowennie do MBNP. Przy tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się spotkać i chwalić śpiewem Pana Boga.
 4. Chór kameralny „Exaudi” będzie miał próbę w czwartek po Mszy św. o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza młodzież ze szkół ponadpodstawowych.
 5. Spotkanie oazowe dla młodzieży będzie w piątek po wieczornej Mszy św. Przy tej okazji zapraszamy młodzież, która pragnie odkrywać piękno Pana Boga i Jego Miłość do człowieka.
 6. W sobotę w godz. od 10.30 do 11.30 zapraszamy dzieci do scholi dziecięcej, aby jeszcze bardziej być dla innych i wychwalać Pana Boga poprzez śpiew.
 7. PZC będzie wydawał produkty żywnościowe z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa dla tych osób, które wcześniej otrzymały skierowanie z MOPS-u albo GOPS-u. Dla osób z gminy Chodzież w poniedziałek tj. 5 września, z miasta we wtorek tj. 6 września według grafiku podanego przez GOPS i MOPS.
  5 i 6 września będą też wydawane produkty dla uchodźców z Ukrainy według grafiku podanego prze GOPS i Mops.
 8. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 11.00, zapraszamy na spotkanie rodziców tych dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
 9. Dziękujemy bardzo za dzisiejszą składkę, którą przeznaczymy na rachunki, remonty i na ogrzewanie, o ile będzie nas stać.
 10. Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę na Jasną Górę z niedzieli na poniedziałek tj. z 2 na 3 października, prosimy, aby wpłaciły do 18 września 330 złotych i podały swoje miejsce zamieszkania i numer pesel.
 11. Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpocznie kolejny rok nauki dnia 10 września 2022 roku o godz. 9.00 (sobota) w gmachu Konwiktu przy PWSD w Gnieźnie, ulica Seminaryjna 2a. Szkoła ta kształci przyszłych organistów. Kandydaci na I rok nauki są proszeni o skontaktowanie się z Dyrektorem szkoły i przybycie na pierwsze zajęcia dnia 10 września o godz. 8.30.
 12. W środę biuro parafialne będzie czynne tylko po południu.
 13. Zapraszamy chętną młodzież na dekanalny wyjazd do Wrześni, gdzie 17 września odbywać się będzie Diecezjalne Święto Młodych z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
 14. Nowy tydzień, który dziś rozpoczynamy, osoby starsze i chore, dzieci i młodzież, rozpoczynające nowy rok szkolny, wszystkie te sprawy, które nosimy w naszych sercach a zwłaszcza sprawę pokoju na świecie, zwłaszcza na Ukrainie powierzmy teraz naszej Matce, – „Pod Twoja obronę”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.