XXIII Niedziela zwykła

  1. Bardzo dziękujemy za składkę sprzed tygodnia, która będzie przeznaczona na prace remontowe i na bieżące wydatki. Zebraliśmy 7 535 złotych i 60 groszy.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się XIII Tydzień Wychowania, a tym samym Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców. W związku z tym, zapraszamy młodzież na diecezjalne Święto Młodych KOSTKA, które odbędzie się we Wrześni 16 września. Zapisy u księży do poniedziałku 11 września. Koszt to 55 złotych. Wyjazd o g.7.00 z Chodzieży.
  3. Zapraszamy Radę Duszpasterską na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 11 września na plebanii.
  4. 13 września przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. W związku z tym zapraszamy Parafian i Gości na różaniec i Mszę świętą o godz. 17.00. Po Mszy św. odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej, wokół kościoła.
  5. 14 września Kościół będzie przeżywał Święto Podwyższenia Krzyża Świętego a 15 września wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  6. Serdecznie zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w sobotę 16 września o 19.00 w kaplicy.
  7. Przypominamy, że 17 września, po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie sie spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
  8. Przypominamy, że 1 i 2 października organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, Świnic Warckich i Głogowca. Osoby zainteresowane prosimy, aby zgłosiły się i podały swoje dane w zakrystii i w biurze parafialnym. Koszt ok. 350 zł. W tej sumie mamy opłatę za przejazd, 3 posiłki, nocleg, przewodników i ubezpieczenie.
  9. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci i młodzieży i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)”
  10. W tym tygodniu odeszła do Pana Śp. Beata Chmielewska. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.