XXIV Niedziela zwykła

 1. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
 2. Spotkanie zelatorek i zelatorów Żywego Różańca w poniedziałek 12 września po wieczornej Mszy św. na plebanii.
 3. W poniedziałek po Mszy wieczornej będzie można odbierać zamówione wcześniej zdjęcia z nawiedzenia obrazu Matki Boskiej.
 4. We wtorek przypada 13. dzień miesiąca, a zatem tradycyjnie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się różańcem o 17.00.
 5. Na prośbę Rady Konferencji Episkopatu Europy dnia 14 września, czyli w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego obchodzić będziemy Dzień Modlitw za Ukrainę. W związku z tym, zgodnie z poleceniem Ks. Prymasa pragniemy zaprosić wszystkich parafian na adorację Krzyża, która odbędzie w środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie zatem tylko rano.
 6. Spotkanie dla młodzieży, która w październiku przyjmie sakrament bierzmowania w czwartek po wieczornej Mszy św.
 7. Próba dziecięcej scholii w sobotę o 10.30. w salce pod kościołem.
 8. Zbiórka dla ministrantów i lektorów oraz chłopców, którzy chcą do nich dołączyć w sobotę o 10.00 w kościele.
 9. Modlitwa uwielbienia również w sobotę o 19.30. w kaplicy.
 10. Organizujemy wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na operę Verdiego – Aida. Wyjazd 16 października (niedziela) o 15.45 sprzed kościoła. Koszt to 100 zł. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub biura parafialnego.
 11. Przypominamy osobom, które wybierają się na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę o wpłacanie 330 zł. do 18 września.
 12. Zapraszamy młodzież na dekanalny wyjazd do Wrześni, gdzie 17 września odbywać się będzie Diecezjalne Święto Młodych z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
 13. W parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu rozpoczną się przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych, które ukończyły szkołę średnią, ale z różnych powodów nie przyjęły jeszcze tego sakramentu (ukończone 21 lat). Pierwsze spotkanie w niedzielę 18 września, br. o godz. 16.00 w sali św. Jana Pawła II (pod kościołem) Spotkania odbywać się będą przez sześć niedziel (do 23 października włącznie) o tej samej porze.
 14. Dziękujemy za składkę sprzed tygodnia. Zebraliśmy 6.500 zł.
 15. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Zdzisław Krzyżaniak. Tego zmarłego i wszystkich naszych bliskich zmarłych powierzmy Bożemu miłosierdziu.
 16. Nowy tydzień, który dziś rozpoczynamy, wszystkie te sprawy, które nosimy w naszych sercach a zwłaszcza pokój na Ukrainie powierzmy teraz naszej Matce, – „Pod Twoja obronę”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.