XXIV Niedziela zwykła

 1. W ostatnią środę zostały zainstalowane szyby witrażowe, pod tabernakulum. Koszt 14 000 złotych.
  Wszystkim Ofiarodawcom bardzo dziękujemy i jednocześnie zapewniamy, że Wasze nazwiska zostaną zapisane w naszej kronice.
 2. Przypominamy, że dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie sie spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
 3. Jutro przypada Uroczystość św. Stanisława Kostki. Z tej okazji zapraszamy młodzież z naszej parafii na Mszę św. o godz. 17.30. Szczególne zaproszenie kierujemy do młodzieży z klas VIII i I szkół ponadpodstawowych, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
 4. W środę, po Mszy św. i nowennie do MBNP, zapraszamy na próbę chóru „Camerata” osoby, które chciałyby śpiewać na chwałę Pana Boga.
 5. W czwartek natomiast, zapraszamy na próbę chóru „Exaudi” o godz. 20.00. Przy tej okazji też zapraszamy młodzieży i wszystkich, którzy chcieliby wyśpiewać piękno Pana Boga.
 6. Spotkanie ze słowem Bożym odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. w salce pod kościołem.
 7. Komunikat Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. W związku z trwającą wojną na terenie Ukrainy, uprzejmie prosimy o pomoc ofiarom i wzięcie udziału parafii w akcji ” Paczka dla Ukrainy”. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Polska bezpośrednio na Ukrainę. Będą rozdysponowane wśród rodzin pozbawionych aktualnie dostępu do podstawowych produktów żywnościowych i higienicznych.
  W parafii wystawiony będzie kosz, gdzie będzie można składać produkty, od poniedziałku 18 września do poniedziałku 9 października. Prosimy Parafian o włączenie się do tego działa. Z góry wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne  Bóg zapłać.
 8. Przypominamy, że 1 i 2 października organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, Świnic Warckich i Głogowca. Osoby zainteresowane prosimy, aby zgłosiły się i podały swoje dane w zakrystii i w biurze parafialnym. Koszt ok. 350 zł. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
 9. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci, młodzieży, wychowawców i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)”
 10. W tym tygodniu odszedł do Pana Śp. Gerard Tykwer. Polećmy Go i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.