XXIX Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Tegoroczne hasło to: Misje sercem Kościoła
 2. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy włączyli się w dzieło „Paczka dla Ukrainy”. W to dzieło włączyli się Parafianie i Społeczność ” Dobrej Szkoły” oraz dwaj Sponsorzy, którzy pomogli przy pakowaniu darów i w transporcie do Gniezna. Zebraliśmy około 200 kg produktów.
 3. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w niedzielę o 15.30, od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę o 17.15.
  Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i w piątek o 17.00. 
 4. Na sobotę 28 października o godz.10.30 zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w ,,balu świętych”, który odbędzie się w salce pod kościołem. Dzieci prosimy, aby przebrały się za świętą postać i miały na jej temat podstawowe informacje.
 5. Przypominamy, że 28 października 2023 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie odbędzie się Archidiecezjalne Forum Duszpasterskie. Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu, które ma pomóc w czynnym przeżyciu kolejnego roku duszpasterskiego. Zaproszenie jest skierowane dla wszystkich chętnych – świeckich, kapłanów i osób konsekrowanych – a szczegółowe informacje dostępne są na plakacie i na stronie internetowej archidiecezji gnieźnieńskiej. W programie przewidziano czas na refleksję, rozmowę i wspólną modlitwę.
 6. Na stoliku pod chórem w kościele i w kaplicy są wyłożone kartki na wymienianki. Wymienianki prosimy wypisać na kartkach i przynieść do zakrystii lub biura parafialnego. Na rocznych wymieniankach prosimy wpisać informację przed którą Mszą św. mają być odczytane i omodlone.
 7. 5 listopada, po Mszy św. o godz. 11.00, zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
 8. Dnia 4 lutego 2024 r. organizujemy wyjazd na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Koszt to 160 zł. Przy dużej ilości zainteresowanych osób może się on zmniejszyć. Zapisy po Mszach św. lub w biurze parafialnym.
 9. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, misji i misjonarzy oraz tych wszystkich, którzy mają trudności aby całkowicie zawierzyć Panu Bogu – „Pod Twoją obronę (…)”.
 10. Bożemu miłosierdziu polećmy naszych wiernych zmarłych.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.