XXV Niedziela zwykła

 1. Stajemy dziś przed wielkim wydarzeniem, ale i szansą. Szansą, aby pełniej włączyć się w dzieło misyjne, a tym samym pogłębić naszą wiarę. Tą okazją będzie Miesiąc Misyjny, który został wyznaczony przez Ojca Świętego Franciszka na październik tego roku. Będzie on przeżywany w Kościele na całym świecie pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani. Kościół Chrystusa z misją w świecie”.
 2. Przypominamy, że we wtorek, tj. 24 września o godz. 18.30, zapraszamy młodzież wraz z rodzicami, którzy chcą się śpiewać lub grać na jakimś instrumencie muzycznym.
 3. W każdą środę o godz. 18.30, zapraszamy wszystkich chętnych na próbę Chóru „Camerata”.
 4. W piątek, po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszamy spotkanie młodzież, która października przyjmie sakrament bierzmowania.
 5. Przypominamy też, że dzieci, które lubią śpiewać, zapraszamy na spotkanie scholi dziecięcej. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.30.
 6. W sobotę o godz. 10.00 będzie spotkanie LSO. Na spotkanie zapraszamy nie tylko tych, którzy już są ministrantami i lektorami, ale też wszystkich chłopców chcących służyć Panu Bogu i naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszamy również dziewczyny, które chciałyby czytać i śpiewać w czasie Mszy św. i nabożeństw.
 7. Zapraszamy pary do udziału w weekendzie dla małżeństw w dniach od 25 do 27 października, organizowanym w ośrodku rekolekcyjnym w Rościnnie. Zapraszamy każdą parę, która nie tylko pragnie odnowienia relacji ze współmałżonkiem ale również jej pogłębienia i rozwoju. Kontakt do organizatorów i szczegółowe informacje znajdują się na plakacie, wywieszonym w gablocie.
 8. 6 i 7 października tego roku, zapraszamy na pielgrzymkę dekanalną na Jasną Górę z racji nawiedzenia Czarnej Modonny naszej parafii w 2021 roku. Oprócz tego w planie jest jeszcze zwiedzanie w Chęcinach – Jaskini Raj, Klasztoru Cystersów Jędrzejowie oraz Świętej Anny i Gidle. Ze względu na szerszą ofertę wyjazdu koszt pielgrzymki wynosi 250 pln.. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 9. Prosimy zapoznawać się z intencjami mszalnymi na nowy tydzień. Prosimy też zgłaszać ewentualne błędy.
 10. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji solenizantów, chorych, starszych, dzieci i młodzieży, ich rodziców , nauczycieli, wychowawców  i wszystkich, którzy pracują na misjach – „Pod Twoją obronę…”
 11. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Halina Zofia Helbik, Gerhard Pierdzioch, Mieczysław Ukleja i Tomasz Pasch (Pasz), Roman Jan Kabat i Maria Dygałła. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.