XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Umocnieni przez Chrystusa, za chwilę pójdziemy do swoich zajęć, pracy, życia. Pamiętajmy, że idąc w naszą codzienność mamy z radością podjąć pracę w winnicy Bożej i czynić sobie ziemię poddaną, bo to jest nasze zadanie i to jest wypełnienie chrześcijańskiego powołania. 
  2. Dzieci, które chciałby włączyć się w śpiew w czasie Mszy św. o godz. 11 bardzo prosimy, aby przyszły na próbę w kościele, pół godziny przed Mszą świętą.
  3. W poniedziałek, po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszam na plebanię parafialny zespół Caritas.
  4. Próba dzieci, które przygotowują się do I komunii św. – 27 września, na Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie się w czwartek tj. 24 września o godz. 16.00. Natomiast sakrament pokuty będzie w piątek 25 września od godz. 15.30.
  5. Zbiórka ministrantów i lektorów oraz chętnych chcących wstąpić w ich szeregi odbędzie się w sobotę o godz. 10.00
  6. W przyszły poniedziałek (28.09.2020), po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszam na plebanię Radę Ekonomiczną i Duszpasterską.
  7. Zapraszamy do udziału w Dniu Skupienia Stowarzyszenia Żywego różańca, który odbędzie się 10 października w klasztorze u Ojców Paulinów w Wągrowcu. Osoby, które chciałyby wziąć udział prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym, zakrystii lub u zelalatorek. Zgłoszenia przyjmujemy do soboty tj. 3 października. Koszt 15 pln..
  8. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców zawierzmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę… .
  9. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Genowefa Radzicka. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…) .
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.