XXV Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w Jerycho modlitwy w intencji miasta i dekanatu. Niech Wasza ofiarna modlitwa sprawi, że wielu spośród nas się nawróci i z potrzeby serca zacznie budować więzi z Bogiem i ludźmi.
 2. W poniedziałek, po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszamy PZC na spotkanie na plebanii.
 3. Za tydzień tj. 26 września zapraszamy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie, w czasie którego omówimy przygotowanie dzieci do I komunii świętej.
 4. W przyszłą niedzielę Siostry Serafitki będą przeżywały 100 rocznicę swojej posługi w Chodzieży. Z tej okazji będzie uroczysta Msza św. w kościele św. Floriana o godz. 12.30. Na wspólną modlitwę w intencji Sióstr z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo zapraszają Siostry Serafitki.
 5. Tego też samego dnia, po Mszy św. o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy do naszego kościoła, na koncert pieśni maryjnych. Usłyszymy je w ciekawym połączeniu brzmienia trąbki, saksofonu, gitary i organów oraz partii wokalnej.
 6. Młodzież, która w październiku przyjmie sakrament bierzmowania zapraszamy w czwartek na Msze św. o godz. 17.30
 7. Kameralny Chór ,,Ex audi” zaprasza na próby, które odbywają się w czwartki o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Szczególne zaproszenie kierujemy pod adresem młodzieży, która chodzi do szkoły średniej, studiuje i pracuje.
 8. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w sobotę o 10 w kościele. Dla scholi również w sobotę o 10.30 w salce pod kościołem.
 9. W sobotę, 2 października, organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Koszt 50 pln. z przewodnikiem i ubezpieczeniem. Wyjazd spod kościoła o godz. 6.45. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym.
 10. Osoby dorosłe (od 21 roku życia), które z różnych powodów nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania, informujemy, że przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu rozpocznie się w niedzielę 19 września o godz. 16.00 w sali św. Jana Pawła II przy kościele św. Wojciecha w Wągrowcu. Spotkania dla kandydatów odbywać się będą przez sześć niedziel (do 24 października włącznie).
 11. Serdecznie zapraszamy małżeństwa i pary niesakramentalne, które nie mają przeszkód w zawarciu związku sakramentalnego na weekend podstawowy od 1 do 3 października w Centrum Edukacji i Formacji, przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie.
  Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: www. spotkaniamalzenskie.pl
 12. Pragniemy też poinformować, że od 18 września w kinie w Chodzieży emitowany jest film o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim pt. Wyszyński – zemsta czy przebaczenie. Serdecznie zapraszamy.
 13. A teraz pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, Sióstr Serafitek i nas tutaj obecnych – „Pod Twoja obronę”.
 14. Umocnieni przez Chrystusa idziemy do swoich zajęć, pracy, życia. Pracujmy w winnicy Bożej i czyńmy sobie ziemię poddaną, bo to jest nasze zadanie i to jest wypełnienie chrześcijańskiego powołania. Bóg nas nagradza i błogosławi na trud naszych dni. Pan zawsze jest z nami.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.