XXV Niedziela zwykła

1. Spotkanie zelatorek i zelatorów Żywego Różańca we wtorek 20 września po wieczornej Mszy św., na plebanii.
  2. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która 13 października przystąpi do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.30.
  3. Próba dziecięcej scholi w sobotę o 10.30. w salce pod kościołem.
  4. Przypominamy osobom, które wybierają się na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę o wpłacanie 330 zł.. Osoby, które jeszcze nie podały swoich danych i nie opłaciły pielgrzymki, prosimy o zgłoszenie do środy włącznie.
  5. W parafii p.w. św. Wojciecha w Wągrowcu rozpoczną się przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych, które ukończyły szkołę średnią, ale z różnych powodów nie przyjęły jeszcze tego sakramentu (ukończone 21 lat). Pierwsze spotkanie w niedzielę 18 września, br. o godz. 16.00 w sali św. Jana Pawła II (pod kościołem) Spotkania odbywać się będą przez sześć niedziel (do 23 października włącznie) o tej samej porze.
  6. Nowy tydzień, który dziś rozpoczynamy, wszystkie te sprawy, które nosimy w naszych sercach a zwłaszcza pokój na Ukrainie powierzmy teraz naszej Matce, – „Pod Twoja obronę”.
  7. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Barbara Kowalczyk, Maria Renkowska i Felicja Maria Małecka. Te zmarłe i wszystkich naszych bliskich zmarłych powierzmy Bożemu miłosierdziu.

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.