XXV Niedziela zwykła

  1. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy miesiąc maryjny. Tego też dnia na Mszy św. o godzinie 11.00 poświęcimy różańce. Nabożeństwo różańcowe będzie w niedzielę    o 15.30, od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę o 17.15.
    Nabożeństwa dla dzieci będą w poniedziałki, środy i piątki o 17.00. Serdecznie zapraszamy. 
  2. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę na Jasną Górę, ale nie uiściły opłaty prosimy, aby zgłosiły się do środy włącznie i podały swoje dane. Koszt to 350 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 12.00. Prosimy o punktualność.
  3. 1 października w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz.12.00 w Milczu. Ta Msza odbędzie się dzień wcześniej w sobotę o 17.00. Natomiast 2 października czyli w przyszły poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz.8.00. Intencja z tej godziny będzie odprawiona we wtorek o 8.00.
  4. W czwartek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na spotkanie młodzież z 8 klas podstawowych i 1 klas ponadpodstawowych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. Komunikat Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. W związku z trwającą wojną na terenie Ukrainy, uprzejmie prosimy o pomoc ofiarom i wzięcie udziału parafii w akcji ” Paczka dla Ukrainy”. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Polska bezpośrednio na Ukrainę. Będą rozdysponowane wśród rodzin pozbawionych aktualnie dostępu do podstawowych produktów żywnościowych i higienicznych. W kościele wystawiony został kosz, gdzie można składać produkty do poniedziałku 9 października. Prosimy Parafian o włączenie się do tego działa. Z góry wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne  Bóg zapłać.
  6. Za tydzień składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
  7. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, dzieci, młodzieży, wychowawców i nas tutaj zgromadzonych – „Pod Twoją obronę (…)”
  8. W tym tygodniu odeszli do Pana Śp. Jerzy Wronkowski, Daniela Jaworska-Rospłoch i Krzysztof Ratajewski. Polećmy ich i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek…
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.