XXVI Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj, zapraszamy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie, w czasie którego omówimy przygotowanie dzieci do I komunii świętej.
 2. Siostry Serafitki przeżywają dzisiaj 100 rocznicę swojej posługi w Chodzieży. Z tej okazji będzie uroczysta Msza św. w kościele  św. Floriana o godz. 12.30. Na wspólną modlitwę w intencji Sióstr z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo zapraszają Siostry Serafitki.
 3. Przypominamy, że również dzisiaj, po Mszy św. o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy do naszego kościoła, na koncert pieśni maryjnych. Usłyszymy je w ciekawym połączeniu brzmienia trąbki, saksofonu, gitary i organów oraz partii wokalnej.
 4. Kameralny Chór ,,Exaudi” zaprasza na próby, które odbywają się w czwartki o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Szczególne zaproszenie kierujemy pod adresem młodzieży, która chodzi do szkoły średniej, studiuje i pracuje.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym w piątek zapraszamy do sakramentu pokuty o godz. 16.00. Co 20 minut będzie komunia święta.
 6. W piątek rozpoczynamy miesiąc różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w poniedziałek, środę i w piątek o godz. 17.00. W tym roku zadaniem dla dzieci będzie wyklejenie medalionu ze Świętą Rodziną. Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych będzie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.  
 7. W I sobotę miesiąca o godz. 7.30 będzie nabożeństwo różańcowe i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i całej naszej parafii. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. o godz. 14.30 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
 8. Osoby chore i starsze, które chciałyby w sobotę skorzystać z posługi sakramentalnej, prosimy zgłaszać na telefon.
 9. Dzieci, które chciałyby chwalić Pana Boga poprzez śpiew, zapraszamy na spotkanie scholi w sobotę o godz. 10.30.
 10. Wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Lichenia będzie 2 października spod kościoła  o godz. 6.45.
 11. A teraz pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, Sióstr Serafitek i dzieci i młodzieży – „Pod Twoja obronę”.
 12. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Joanna Musolf, Ludwik Kadzban i Leszek Kuczyński. Polećmy Ich i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
 13. Przyjmijmy błogosławieństwo: Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego, które niech będzie dla nas pomocą w każdym dniu, abyśmy potrafili utracić „coś”, co oddziela nas od Chrystusa, a wybierając dobro potrafili świadczyć bliźnim, że należymy do Jezusa, który jest Jedynym naszym Zbawicielem.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.