XXVI Niedziela zwykła

 1. Dziękujemy za dzisiejszą składkę remontowo – budowlaną.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc maryjny. Tego też dnia, na Mszy św. o godzinie 11.00 poświęcimy różańce.
  Nabożeństwo różańcowe będzie w niedzielę o 15.30, od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę o 17.15.
  Nabożeństwo dla dzieci będzie w poniedziałek, środę i w piątek o 17.00. Po nabożeństwie będą rozdawane poszczególne tajemnice różańca z pewnymi dodatkami. Serdecznie zapraszamy. 
 3. Dzisiaj o godz. 12.00 sprzed kościoła wyruszy dwudniowa autokarowa pielgrzymka na Jasna Górę, Świnic Warckich i Głogowca.
 4. Przypominamy, że w poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, zapraszamy wszystkich Parafian do sakramentu pokuty i do komunii świętej. Posługę sakramentalną w konfesjonale rozpocznie się o godz. 16.00.
 6. W I sobotę miesiąca, zapraszamy o godz. 7.30 na różaniec a potem na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy.
  Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie trwała do godz. 15.00.
  O godz. 14.30  zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. Tego też dnia od godz. 9.00 rozpoczniemy odwiedziny Chorych i Starszych z posługą sakramentalną. Osoby, które do tej pory nie skorzystały z naszej posługi prosimy zgłosić telefonicznie.
 8. W przyszłą niedzielę, Mszą święta o godz. 12.30 rozpoczniemy uroczystości związane z odsłonięciem tablicy upamiętniającej Rotmistrza Witolda Pileckiego.
  W czasie Mszy św. skieruje do nas swoje słowo Pan Marek Ostrowski, siostrzeniec rotmistrza Witolda Pileckiego.
  Po Mszy św. przejdziemy pod Urząd Skarbowy w Chodzieży, aby odsłonić tablicę rotmistrza Witolda Pileckiego, który poświęcił swoje życie w walce o wolność i godność naszego Narodu Polskiego.
  Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym jak również Chodzieskiego Stowarzyszenia Patriotycznego w Chodzieży, który całą tę uroczystość przygotował.
 9. Miło nam poinformować, że w naszej parafii przez dwa lata raz w miesiącu odbywać się będą spotkania w ramach Szkoły Słowa Bożego. Prowadzącym będzie gnieźnieński biblista ks. dr Tomasz Krzysztofiak. Pierwsze spotkanie w piątek 13 października o 18.15 w salce pod kościołem. Terminy i tematy spotkań umieszczone będą na plakacie. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma Świętego serdecznie zapraszamy. Udział jest bezpłatny. Na końcu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.
 10. Na stoliku pod chórem w kościele i w kaplicy są wyłożone kartki na wymienianki. Wymienianki prosimy wypisać na kartkach i przynieść do zakrystii lub biura parafialnego.
 11. Tak, jak już wcześniej zapowiadaliśmy w terminie od 30 czerwca do 8 lipca planujemy wycieczko – pielgrzymkę do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny. Koszt około 3 000 złotych (w tym część pieniędzy w euro). Przy zgłoszeniu prosimy o wpłatę w wysokości 500 złotych.
 12. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, tych wszystkich, którzy są utrudzeni i obciążeni – „Pod Twoją obronę (…)”.
 13. W tym tygodniu odeszli do Pana Śp. Maria Wawrzyniak i Andrzej Kowalski. Polećmy ich i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek…
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.