XXVII Niedziela zwykła

 1. W ostatnim czasie Firma Prais z Poznania tak ustawiła tuby na wieży, dzięki którym możemy odtwarzać dzwony i trąbki w czasie Apelu Jasnogórskiego, aby nikomu z Parafian nie przeszkadzały i jednocześnie sprawiły radość tym wszystkim, którzy na to czekali. Koszt 1800 złotych.
 2. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc maryjny. Przez cały miesiąc październik będziemy modlić się na różańcu.
  Nabożeństwo różańcowe będzie od poniedziałku do piątku, po wieczornej Mszy św. w sobotę o 17.15 a w niedzielę o 15.30.
  Natomiast nabożeństwo dla dzieci będzie w poniedziałek, środę i w piątek o godz. 17.00. Po nabożeństwie będą rozdawane plansze z tajemnicami różańca świętego. Serdecznie zapraszamy.
 3. W czwartek, po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym, zapraszamy na pierwsze po pandemii koronawirusa spotkanie, tworzącego się Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Spotkanie odbędzie się na plebanii.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, zapraszamy w piątek o godz. 16.00, do sakramentu pokuty. Przypominamy, że co 20 minut będzie udzielana komunia święta.
 5. Jeżeli Ktoś z grona Chorych i Starszych nie skorzystał w ostatnią sobotę z posługi sakramentalnej, to prosimy o zgłoszenie. Będzie jeszcze taka okazja w sobotę tj. 8 października od godz. 9.00.
 6. Biuro parafialne w najbliższy poniedziałek będzie nieczynne.
 7. Spotkanie dla młodzieży z II klasy szkoły średniej w czwartek po Mszy św.
 8. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o 10.30 w kościele.
 9. Modlitwa uwielbienia w sobotę po wieczornej Mszy św.
 10. Dziękujemy za dzisiejszą składkę, którą przeznaczymy na pensje dla pracowników, rachunki i remonty.
 11. Nowy tydzień, który dziś rozpoczynamy, wszystkie te sprawy, które nosimy w naszych sercach, wszystkich chorych, przygnębionych i smutnych a zwłaszcza pokój na Ukrainie, dzieci, które rozpoczynają przygotowanie do I komunii świętej i młodzież, która 13 października przyjmie sakrament bierzmowania, powierzmy teraz naszej Matce, – „Pod Twoja obronę”.
 12. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Artur Krawiec, Urszula Kasperczak, Waldemar Janka, ksiądz Edmund Magdziarz, były wikariusz w naszej parafii. Tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych powierzmy Bożemu miłosierdziu.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.