XXVII Niedziela zwykła

 1. Dziękujemy za składkę sprzed tygodnia. Składka została przeznaczona na remonty i na malowanie kościoła. Zebraliśmy 7 916 złotych i 60 groszy.
 2. Nabożeństwo różańcowe będzie w niedzielę o 15.30, od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę o 17.15. Różaniec dla dzieci będzie w poniedziałek, środę i w piątek o 17.00. Po nabożeństwie będą rozdawane poszczególne tajemnice różańca z pewnymi dodatkami. Serdecznie zapraszamy.
 3. Biuro parafialne w najbliższą środę, przed południem, będzie nieczynne.
 4. Tak jak już informowaliśmy, w naszej parafii przez dwa lata raz w miesiącu odbywać się będą spotkania w ramach Szkoły Słowa Bożego. Prowadzącym będzie gnieźnieński biblista ks. dr Tomasz Krzysztofiak. Pierwsze spotkanie w piątek 13 października o 18.15 w salce pod kościołem. Terminy i tematy spotkań umieszczone są na plakacie. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma Świętego serdecznie zapraszamy. Udział jest bezpłatny. Na końcu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.
 5. 13 października przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Tego dnia zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe, które zakończy sie procesją wokół kościoła.
 6. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o 10.30 w kościele. Jednocześnie na to spotkanie pragniemy zaprosić wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zasilić szeregi naszej Liturgicznej Służby Ołtarza.
 7. Zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w sobotę po wieczornej Mszy św.
 8. Na stoliku pod chórem w kościele i w kaplicy są wyłożone kartki na wymienianki. Wymienianki prosimy wypisać na kartkach i przynieść do zakrystii lub biura parafialnego.
 9. W nawiązaniu do dzisiejszego listu pragniemy poinformować, że w następną niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia dla dzieci i młodzieży z mniej zamożnych rodzin, którzy mają wysoką średnią ocen.
 10. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Dziecka Utraconego.
 11. 19 października organizujemy Dzień Skupienia Żywego Różańca w Sanktuarium św. Rity w Bydgoszczy.
  Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym. Koszt ok. 100 złotych.
 12. Przypominamy, że w terminie od 30 czerwca do 8 lipca planujemy wycieczko – pielgrzymkę do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny. Koszt około 3 000 złotych (w tym część pieniędzy w euro). Przy zgłoszeniu prosimy o wpłatę w wysokości 500 złotych.
 13. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów i tych wszystkich, którzy są utrudzeni i obciążeni – „Pod Twoją obronę (…)”.
 14. W tym tygodniu odszedł do Pana Śp. Jakub Kość. Polećmy Go i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek….
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.