XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj, tak jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, przypada XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. W związku z tym po każdej Mszy św. będzie zbierane ofiary do puszek na stypendia dla dzieci i młodzieży z mniej zamożnych rodzin.
 2. Dziękujemy za składkę sprzed tygodnia, która zostanie przeznaczona na nowy krzyż, na remont dachu na plebanii i na ogrzewanie. Zebraliśmy 5 543 pln. i 64 gr.. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Nabożeństwo różańcowe w tym tygodniu będzie dla wszystkich po  Mszy św. o godz. 17.30, w sobotę o 17.30  a w niedzielę o 15.30. Natomiast nabożeństwo dla dzieci będzie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. Po nabożeństwie będą rozdawane książeczki i różne wizerunki Matki Bożej.
 4. We wtorek przypada 13 dzień miesiąca. W związku z tym, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.30 będzie Msza św. z kazaniem tematycznym, następnie nabożeństwo różańcowe i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Prosimy panów do niesienia figury.
 5. 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym w przyszłą niedzielę zostanie przygotowana skarbonka, do której będzie można składać ofiary na pomnik poświęcony dzieciom, które straciły życie. Pomnik będzie na cmentarzu św. Floriana.
 6. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30, zapraszamy rodziców na młodzieży, która 28. października przyjmie sakrament bierzmowania oraz rodziców młodzieży, która dopiero teraz przygotowanie do bierzmowania rozpoczyna (8 klasy).
 7. W czwartek, po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszamy na Krąg Biblijny.
 8. W piątek, po Mszy św., zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po modlitwie różańcowej odbędzie się krótkie spotkanie.
 9. Na stoliku pod chórem są przygotowane kartki, na których można wypisać swoich bliskich zmarłych.
 10. Przypominamy, że w lipcu 2021 roku po raz kolejny planujemy wycieczko – pielgrzymkę na Podlasie. W związku z tym prosimy osoby, które wcześnie się zgłosiły , aby wpłaciły do końca grudnia kolejne 300 pln.
 11. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj obecnych polećmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę… .
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.