XXVIII Niedziela zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone do puszek na stypendia w ramach fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tak jak ogłaszaliśmy, dziś po Mszach św. można złożyć ofiarę na ten szczytny cel.
 2. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w niedzielę o 15.30, od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę o 17.15.
  Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i w piątek o 17.00.
 3. W ubiegły piątek odbyło się I spotkanie w ramach Szkoły Słowa Bożego. Wszystkim uczestniczącym z całego serca bardzo dziękujemy.
 4. 28 października 2023 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie odbędzie się Archidiecezjalne Forum Duszpasterskie. Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu, które ma pomóc w czynnym przeżyciu kolejnego roku duszpasterskiego. Zaproszenie jest skierowane dla wszystkich chętnych – świeckich, kapłanów i osób konsekrowanych – a szczegółowe informacje dostępne są na plakacie i na stronie internetowej archidiecezji gnieźnieńskiej. W programie przewidziano czas na refleksję, rozmowę i wspólną modlitwę.
 5. Na stoliku pod chórem w kościele i w kaplicy są wyłożone kartki na wymienianki. Wymienianki prosimy wypisać na kartkach i przynieść do zakrystii lub biura parafialnego. Na rocznych wymieniankach prosimy wpisać informację przed którą Mszą mają być odczytywane.
 6. 19 października odbędzie się dzień skupienia Żywego Różańca w Sanktuarium św. Rity w Bydgoszczy. Wyjazd o godz. 9.00 sprzed kościoła.
 7. Dnia 4 lutego 2024 r. organizujemy wyjazd na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Koszt to 160 zł. Przy dużej ilości zainteresowanych osób może się on zmniejszyć. Zapisy po Mszach św. lub w biurze parafialnym
 8. Przyszłą niedzielą czyli 22 października rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Tegoroczne hasło to: Misje sercem Kościoła.
 9. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów i tych wszystkich, którzy są utrudzeni i obciążeni – „Pod Twoją obronę (…)”.
 10. Bożemu miłosierdziu polećmy naszych wiernych zmarłych.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.