XXX Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii braci ze Wspólnoty Cenacolo, którzy w czasie każdej Mszy św. opowiedzą nam o swoim życiu i doświadczeniu obecności Boga. Po Mszy św. przed kościołem będzie można uzyskać szczegółowe informacje o Wspólnocie, złożyć ofiary i nabyć pamiątki wykonane własnoręcznie przez członków Wspólnoty.
 2. W piątek, 29 października, przypada 25 rocznica śmierci naszego proboszcza Śp. Księdza Kazimierza Józefiaka. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę o godz. 17.30.
 3. 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Ze względu na niepewną sytuację związaną z kolejną falą epidemii, nie możemy na razie zapewnić, że będzie Msza św. z procesją na cmentarzu.
 4. W czwartek po nabożeństwie różańcowym zapraszamy na spotkanie rodziców i  młodzież, która rozpoczyna pierwszy rok przygotowania do bierzmowania (8 klasa szkoły podstawowej) oraz rodziców i młodzież, która rozpoczyna drugi rok przygotowania do bierzmowania ( 1 klasa szkoły średniej).
 5. W sobotę natomiast po nabożeństwie różańcowym odbędzie spotkanie modlitewne naszej parafialnej wspólnoty uwielbieniowej na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.
 6. Zbiórka dla ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o 10.
 7. Przypominamy, że w związku z Uroczystością Wszystkich Świętych organizowana jest Gra Miejska pt. ” Święci są wśród nas”. Więcej informacji jest podanych na plakacie.
 8. Na stoliku pod chórem i w kaplicy są wyłożone kartki na których można wypisać swoich zmarłych. Za zmarłych będziemy modlić w każdą niedzielę, począwszy od 7 listopada.
 9. 9. Na koniec pomódlmy się przez  wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów  w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, stypendystów, nauczycieli, wychowawców, misjonarzy i tych wśród których pracują – „Pod Twoja obronę (…)”.
 10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Zenon Pilarski, Marian Tylkowski, Piotr Jakubiak i Barbara Plewa. Polećmy Ich i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…)”.
 11. Nie zapominajmy nigdy o pokornej modlitwie, bo ona przenika obłoki. Nie zapominajmy nigdy o tym, że Bóg jest z nami i nam błogosławi, byśmy wypełnili swe powołanie jako misjonarze w swoich własnych domach.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.