XXXI Niedziela zwykła

 1. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za dzisiejszą składkę, którą  przeznaczymy na wynagrodzenie, rachunki i na ogrzewanie kościoła i plebanii.
 2. Przypominamy, że za zmarłych, poleconych w wymieniankach jednorazowych, będziemy się modlić w poniedziałek i we wtorek, po Mszy św. o godz. 17.30.
  Natomiast za zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych będziemy się modlić w każdą sobotę i niedzielę, począwszy od I niedzieli adwentu.
  Do 8 listopada można zyskać odpust zupełny przez pobożne nawiedzenie cmentarza, przyjęcie komunii świętej i dowolną modlitwę w intencjach Ojca św. Franciszka.
 3. W środę, biuro parafialne o godz. 10.00 będzie nieczynne.
 4. W piątek o godz. 18.15, serdecznie zapraszamy do naszej salki, pod kościołem, na katechezę w ramach Szkoły Słowa Bożego, którą wygłosi ksiądz dr Tomasz Krzysztofiak
 5. W sobotę, we wspomnienie św. Marcina z Tours, przypada 105 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Mszę św. o godz. 16.00 w intencji Ojczyzny i na koncert pieśni  patriotycznych w wykonaniu chórów „Camerata”, „Exaudi” oraz męskiego chóru „Szpaki” z Gniezna.
 6. W przyszłą niedzielę tj. 12 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 z okazji Jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. W czasie Mszy św. będziemy się modlić w intencji żywych i zmarłych Myśliwych i Leśników.
 7. Tego samego dnia, po Mszy św. o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „Oskar i Pani Róża”. Widowisko to zostało przygotowane przez osoby zaangażowane w tworzenie corocznego Misterium Męki Pańskiej. Spektakl ten niech będzie okazją do kontynuacji refleksji na temat odchodzenia naszych najbliższych.
 8. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, solenizantów, misji i misjonarzy i nas tutaj obecnych, abyśmy zapragnęli świętości – „Pod Twoją obronę (…)”
 9. W minionym tygodniu odeszła do Pana Śp. Helena Jelska. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu- „Wieczny odpoczynek (…)”. 
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.